OEM numbers
AUDI 07K 117 021 B · SEAT 07K 117 021 B · SKODA 07K 117 021 B · VW 07K 117 021 B · VAG 07K 117 021 B · AUDI 07K 117 021 C · SEAT 07K 117 021 C · SKODA 07K 117 021 C · VW 07K 117 021 C · VAG 07K 117 021 C · SEAT 7K117021B · SKODA 7K117021B · VW 7K117021B · VAG 7K117021B · SEAT 7K117021C · SKODA 7K117021C · VW 7K117021C · VAG 7K117021C
Alternatives and compatible parts
BBR Automotive 001-10-26764 · AKS DASIS 046042N · AKS DASIS 046086N · ZPY 07K 117 021C · LGK 088081027LGK · REACH 1.24.12045 · vika 11151795101 · vika 11171698301 · OSSCA 23843 · Autostar Germany 286489 · Autostar Germany 288835 · NRF 31331 · VEMA 341112 · FARE SA 35873 · FARE-MX 35873 · FARE-CO 35873 · FARE-RCH 35873 · WE PARTS 381590108 · Metalcaucho 38979 · REAL 40476720BN · Frankberg 5481FB0016886 · VAN WEZEL 58013712 · SIDAT 590122 · FISPA 590122 · COGEFA France 711.VW040 · CAUTEX 753557 · AHE 802.079 · BIRTH 80313 · HOFFER 8095122 · NISSENS 90809 · ITAB AUTOMOTIVE 93073027AV · MEAT & DORIA 95122 · BOGAP A4222118 · BTAP BVE105-041 · NTY CCL-VW-024 · CASCO COC73027AS · CSV electronic parts CRA1122 · RECOFICIAL CRA1122 · THERMOTEC D4W017TT · GOOM OC-0062 · PLYOM P753557 · RECOFICIAL RECSOC73027.0 · FLAMAR RMF830037HQ · SANDO SOC73027.0 · STC T438979 · BAPMIC TOPT1320012 · VEMO V15-60-6074 · AVA Clever Choice VN3429
Compatible vehicles
VW: BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Kabriolett (5C7, 5C8), GOLF VI (5K1), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2)
Õliradiaator, mootoriõli ESEN SKV 31SKV290

| Article | 31SKV290 |
| Brand | ESEN SKV |
| Product group | Õliradiaator, mootoriõli |
| EAN | 5906302204502 |
| Weight | 0.781 kg |
| Kaal (kg) | 0, 86 |
| Garantii | 3 aastat garantii |
| AUDI | 07K 117 021 B |
| SEAT | 07K 117 021 B |
| SKODA | 07K 117 021 B |
| VW | 07K 117 021 B |
| VAG | 07K 117 021 B |
| AUDI | 07K 117 021 C |
| SEAT | 07K 117 021 C |
| SKODA | 07K 117 021 C |
| VW | 07K 117 021 C |
| VAG | 07K 117 021 C |
| SEAT | 7K117021B |
| SKODA | 7K117021B |
| VW | 7K117021B |
| VAG | 7K117021B |
| SEAT | 7K117021C |
| SKODA | 7K117021C |
| VW | 7K117021C |
| VAG | 7K117021C |
