OEM numbers
AUDI 012141165A · VW 012141165A · AUDI 012141165B · VW 012141165B · AUDI 012141165C · VW 012141165C · AUDI 012141165D · VW 012141165D · AUDI 012141165E · VW 012141165E · AUDI 013141165 · VW 013141165 · VW 013141165C · AUDI 01E141165A · VW 01E141165A · AUDI 01E141165B · VW 01E141165B · AUDI 01E141165D · VW 01E141165D · AUDI 028141035E · VW 028141035E · AUDI 028141035EX · VW 028141035EX · AUDI 028198141BX · VW 02A141165B · AUDI 058141117 · AUDI 058141117X · VW 058141117X · AUDI 0A3141165 · AUDI 0B1141165 · VW 0B1141165 · AUDI 0B1141165G · AUDI 0B4198165A
Alternatives and compatible parts
NK 134770 · SACHS 3000722002 · TRIPLE FIVE 8660001045 · UNIPART GCK2072AF · UNIPART GCK661AF · BORG & BECK HK06531 · BORG & BECK HK06936 · BORG & BECK HK6396 · QUINTON HAZELL QKT1877AF · TRIPLE FIVE RM012181A0 · TTV TCK3786 · MAPA 013228400 · STELLOX 07-01218-SX · STATIM 100.332 · TOPRAN 108 460 · NK 134770 · NK 134775 · SACHS 3000 722 002 · MAXGEAR 61-5253 · VALEO 826259 · KAWE 960911 · BLUE PRINT ADV183093 · National CK9357 · National CK9366 · COMLINE ECK122 · NEXUS F1A017NX · BORG & BECK HK6530 · RYMEC JT6530 · DENCKERMANN K100447 · MECARM MK9219 · PartsTec PTA204-0006 · QUINTON HAZELL QKT1877AF · SASIC SCL6449 · MOTAQUIP VCU278 · KRAFTTECH W13228E · WILMINK GROUP WG2235930 · MEC-DIESEL LK03434 · MEC-DIESEL VA826259 · Burig B0C10749 · AUDI 012141165A · VW 012141165A · AUDI 012141165B · VW 012141165B · AUDI 012141165C · VW 012141165C · AUDI 012141165D · VW 012141165D · AUDI 012141165E
Compatible vehicles
AUDI: A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5) · VW: PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 623 1139 00
| Article | 623 1139 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108036964 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.5 kg |
| Läbimõõt [mm] | 230 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 012141165A |
| VW | 012141165A |
| AUDI | 012141165B |
| VW | 012141165B |
| AUDI | 012141165C |
| VW | 012141165C |
| AUDI | 012141165D |
| VW | 012141165D |
| AUDI | 012141165E |
| VW | 012141165E |
| AUDI | 013141165 |
| VW | 013141165 |
| VW | 013141165C |
| AUDI | 01E141165A |
| VW | 01E141165A |
| AUDI | 01E141165B |
| VW | 01E141165B |
| AUDI | 01E141165D |
| VW | 01E141165D |
| AUDI | 028141035E |
| VW | 028141035E |
| AUDI | 028141035EX |
| VW | 028141035EX |
| AUDI | 028198141BX |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 058141117 |
| AUDI | 058141117X |
| VW | 058141117X |
| AUDI | 0A3141165 |
| AUDI | 0B1141165 |
| VW | 0B1141165 |
| AUDI | 0B1141165G |
| AUDI | 0B4198165A |

