OEM numbers
MERCEDES-BENZ 0019978792 · MERCEDES-BENZ 0029978992 · VW 023903137A · VW 025903137B · BMW 07119990181 · VW 074903137AB · FORD 11464038 · OPEL 1340673 · VAUXHALL 1340673 · FORD 1477934 · FORD 1612266 · HONDA 19511551010 · HONDA 19511568040 · LANCIA 2107171 · OPEL 24445099 · VAUXHALL 24445099 · HYUNDAI 25215-42080 · HYUNDAI 25215-42081 · KIA 25215-42081 · HYUNDAI 25215-42082 · KIA 25215-42082 · FERRARI 260292A · HONDA 38763-689-003 · FIAT 4170927 · AUTOBIANCHI 4170927 · FIAT 4206718 · FIAT 4440806 · FIAT 4654911 · HONDA 56992-PL2-003 · AUSTIN 56992-PL2-0030 · MG 56992-PL2-0030 · MORRIS 56992-PL2-0030 · ROVER 56992-PL2-0030 · TRIUMPH 56992-PL2-0030 · AUSTIN 56992-PL2-6610 · MG 56992-PL2-6610 · MORRIS 56992-PL2-6610 · ROVER 56992-PL2-6610 · TRIUMPH 56992-PL2-6610 · PEUGEOT 575011 · FIAT 5931889 · FIAT 5947596 · FIAT 5948451 · FORD 6122575 · FORD 70TF8620AA · VAUXHALL 7169559 · FIAT 7685363 · RENAULT 7700579245 · RENAULT 7700627459
Alternatives and compatible parts
BOSCH 1 987 947 323 · BOSCH 1 987 947 641 · BOSCH 1 987 947 696 · BOSCH 1 987 947 697 · FIRESTONE 1024 · DAYCO 1038S · DAYCO 10420 · DAYCO 10423 · ASHIKA 109-10X1075 · DAYCO 10A1070C · DAYCO 10A1070HD · AD 10A1075 · DAYCO 10A1075C · VEYANCE 10AV1075 · FAI AutoParts 10AV1075 · VEYANCE 10AV1075HD · VEYANCE 10AV1075HD X 2 · KLEBER 10X1070 · KLEBER 10X1075 · AUTEX 10X1075 · KLEBER 1146 · KLEBER 1166 · OPTIBELT 11A 1080 · DAYCO 11A1075C · DAYCO 11A1079C · DAYCO 11A1080C · OPTIBELT 1215 · VEYANCE 1376H · ROULUNDS RUBBER 1A1075 · OPTIBELT 2/AVX 10 X 1075 · OPTIBELT 2/AVX 10 X 1075 · DAYCO 2017 · BANDO 2425 · MAGNETI MARELLI 340101001065 · MAGNETI MARELLI 340101001070 · MAGNETI MARELLI 340101001075 · ROULUNDS RUBBER 3695 · ROULUNDS RUBBER 3915 · DT Spare Parts 4.80563 · VEYANCE 402H · HUTCHINSON 5465 · DAYCO 6132 · CONTINENTAL CTAM 6578040 · CONTINENTAL CTAM 6578673 · CONTINENTAL CTAM 6578674 · CONTINENTAL CTAM 6587151 · CONTINENTAL CTAM 6587157 · DAYCO 6682
Compatible vehicles
AUTOBIANCHI: A 111 · BMW: 2.5-3.2 Kupee (E9), 2500-3.3 (E3) · CHEVROLET: CAMARO (FP_) · FIAT: 238 (238_), ARGENTA (132_) · FORD: GRANADA II (GU), GRANADA Turnier (GNU), SIERRA I Luukpära (GBC), SIERRA Turnier (BNC), TAUNUS 12M II (11G) · GALLOPER: GALLOPER · HONDA: ACCORD I (SJ, SY, SM), ACCORD I Hatchback (SJ, SY), ACCORD Luukpära, LEGEND I (HS, KA), LEGEND I Kupee (KA_) · HYUNDAI: GALLOPER II (JK-01), H100 Platvorm veoauto/šassii (HR), TERRACAN (HP), TERRACAN (HP) · IVECO: DAILY II Buss, DAILY II Kaubik, DAILY II Platvorm veoauto/šassii · KIA: BONGO Buss, BONGO Kaubik, BONGO Platvorm veoauto/šassii (PU), K2500 Platvorm veoauto/šassii (SD) · MITSUBISHI: L200 (K7_T, K6_T, K5_T), PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W), PAJERO SPORT I (K7_, K9_), PAJERO SPORT VAN I (K90) · NSU: RO 80 · OPEL: COMMODORE C (14_, 19_), COMMODORE C Universaal (61), MONZA A (22_), REKORD A, REKORD A Kupee · PEUGEOT: J7 Buss, J7 Kaubik, J7 Platvorm veoauto/šassii · RENAULT: 20 (127_), ESTAFETTE (213_) · ROVER: 800 (XS), 800 Kupee, 800 Luukpära (XS) · SEAT: RONDA (22A) · TOYOTA: CARIBE Sedaan, CARIBE Universaal, TERCEL (_L1_, _L2_), TERCEL (AL2_), TERCEL Sedaan (AL1_, AL2_) · VAUXHALL: CARLTON Mk II Sedaan, CARLTON Mk II Universaal, CRESTA Sedaan, ROYALE, ROYALE Kupee · VOLVO: 760 (704, 764), 760 Kombi (704, 765), 960 (964), 960 Kombi (965) · VW: KOMBI / MICROBUS / CARAVELLE T3 (25_), TRANSPORTER T3 Buss (25_), TRANSPORTER T3 Kaubik (24_, 25_), TRANSPORTER T3 Platvorm veoauto/šassii (24_), TRANSPORTER T4 Buss (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) · WARTBURG: 353, 353 Tourist
Kiilrihmad GATES 6223MC

| Article | 6223MC |
| Brand | GATES |
| Product group | Kiilrihmad |
| EAN | 5412571000535 |
| Country of origin | |
| Weight | 0.081 kg |
| Pikkus (mm) | 1075 |
| Laius (mm) | 10 |
| Värv | must |
| pikkus väljast (mm) | 1085 |
| Rihmamaterjal | Polükloropreen (neopreen) |
| Veorihmamaterjal | Polüester |
| MERCEDES-BENZ | 0019978792 |
| MERCEDES-BENZ | 0029978992 |
| VW | 023903137A |
| VW | 025903137B |
| BMW | 07119990181 |
| VW | 074903137AB |
| FORD | 11464038 |
| OPEL | 1340673 |
| VAUXHALL | 1340673 |
| FORD | 1477934 |
| FORD | 1612266 |
| HONDA | 19511551010 |
| HONDA | 19511568040 |
| LANCIA | 2107171 |
| OPEL | 24445099 |
| VAUXHALL | 24445099 |
| HYUNDAI | 25215-42080 |
| HYUNDAI | 25215-42081 |
| KIA | 25215-42081 |
| HYUNDAI | 25215-42082 |
| KIA | 25215-42082 |
| FERRARI | 260292A |
| HONDA | 38763-689-003 |
| FIAT | 4170927 |
| AUTOBIANCHI | 4170927 |
| FIAT | 4206718 |
| FIAT | 4440806 |
| FIAT | 4654911 |
| HONDA | 56992-PL2-003 |
| AUSTIN | 56992-PL2-0030 |
| MG | 56992-PL2-0030 |
| MORRIS | 56992-PL2-0030 |
| ROVER | 56992-PL2-0030 |
| TRIUMPH | 56992-PL2-0030 |
| AUSTIN | 56992-PL2-6610 |
| MG | 56992-PL2-6610 |
| MORRIS | 56992-PL2-6610 |
| ROVER | 56992-PL2-6610 |
| TRIUMPH | 56992-PL2-6610 |
| PEUGEOT | 575011 |
| FIAT | 5931889 |
| FIAT | 5947596 |
| FIAT | 5948451 |
| FORD | 6122575 |
| FORD | 70TF8620AA |
| VAUXHALL | 7169559 |
| FIAT | 7685363 |
| RENAULT | 7700579245 |
| RENAULT | 7700627459 |
