OEM numbers
MERCEDES-BENZ 0049973992 · AUDI 059119137 · AUDI 059119137A · BMW 11231721408 · ALFA ROMEO 116760210300 · NISSAN 11720-78201 · PEUGEOT 128002 · OPEL 1340605 · VAUXHALL 1340605 · OPEL 1340677 (V-BELT) · VAUXHALL 1340677VBELT · OPEL 1340723 · VAUXHALL 1340723 · OPEL 1340737 · VAUXHALL 1340737 · FORD 1718757 · BMW 1721408 · AUSTIN 214303 · MG 214303 · MORRIS 214303 · ROVER 214303 · TRIUMPH 214303 · FORD 2400E8620A · PEUGEOT 400906 · FIAT 4301066 · FIAT 4337104 · ALFA ROMEO 46510517 · CITROËN 520007 · AUSTIN 563132 · MG 563132 · MORRIS 563132 · ROVER 563132 · TRIUMPH 563132 · LAND ROVER 563132 · PEUGEOT 574929 · SAAB 713053 · SAAB 731053 · FIAT 7580224 · FIAT 7596397 · ISUZU 8-94382-105-1 · ISUZU 8943821050 · OPEL 90281901 · VAUXHALL 90281901 · OPEL 90411009 · VAUXHALL 90411009 · OPEL 94382105 · VAUXHALL 94382105 · CITROËN 95006782 · MERCEDES-BENZ A0049973992
Alternatives and compatible parts
BOSCH 1 987 947 315 · BOSCH 1 987 947 614 · BOSCH 1 987 947 694 · KLEBER 1029 · DAYCO 10400 · DAYCO 10403 · DAYCO 10405 · DAYCO 10408 · AD 10A1020 · DAYCO 10A1020C · DAYCO 10A1020GL · DAYCO 10A1020HD · AD 10A1025 · DAYCO 10A1025C · DAYCO 10A1025GL · DAYCO 10A1025HD · DAYCO 10A1030C · DAYCO 10A1035C · VEYANCE 10AV1025 · FAI AutoParts 10AV1025 · VEYANCE 10AV1037 · KLEBER 10X1020 · KLEBER 10X1025 · KLEBER 10X1035 · CONTINENTAL CTAM 10X1037 · KLEBER 1152 · KLEBER 1154 · OPTIBELT 11A X 1030 · KLEBER 11X1030 · OPTIBELT 1205 · OPTIBELT 1207 · VEYANCE 1374H · ROULUNDS RUBBER 1A1020 · ROULUNDS RUBBER 1A1025 · ROULUNDS RUBBER 1A1030 · ROULUNDS RUBBER 1A1035 · DAYCO 2074 · BANDO 2407 · ROULUNDS RUBBER 3350 · MAGNETI MARELLI 340101001025 · ROULUNDS RUBBER 3525 · ROULUNDS RUBBER 3555 · DT Spare Parts 4.80671 · DAYCO 4341 · HUTCHINSON 5387 · CONTINENTAL CTAM 6578026 · CONTINENTAL CTAM 6578670 · CONTINENTAL CTAM 6587048
Compatible vehicles
ALFA ROMEO: 6 (119_), ALFETTA (116_), GIULIETTA (116_) · AUDI: 100 C1 Kupee (817), 100 C1 Sedaan (801, 803, 805, 807, 811, 813, F104), 100 C2 Avant (435, 436), 100 C2 Sedaan (431, 433, 434) · BMW: 3 (E30), 3 (E36), 3 Kupee (E36), 5 (E34), 5 Touring (E34) · CHEVROLET: CAMARO (FP_), CAPRICE, CAPRICE Universaal · CITROËN: XM (Y3), XM (Y4), XM Break (Y3), XM Break (Y4) · FIAT: 124 Kupee (124_), 124 Spider (124_), 131 (131_), 238 (238_), CROMA (154_) · GAZ: VOLGA (3102), VOLGA Universaal (3102) · GLAS: V 8 · ISUZU: TROOPER II (UB), TROOPER II Maastur lahtine (UB) · JAGUAR: Mk I, Mk VII, Mk VIII, XK Kabriolett, XK Kabriolett · LAND ROVER: 110/127 (LDH), 110/127 Pick-up (LDH), 88/109 MK IIA Maastur kinnine, 88/109 MK IIA Maastur lahtine, 88/109 MK III Maastur kinnine · MERCEDES-BENZ: 123 Kupee (C123), 123 Sedaan (W123), 123 T-Model (S123) · OPEL: FRONTERA A (U92), FRONTERA A Sport (U92), MONTEREY A (M92), OMEGA A (V87), OMEGA A Universaal (V87) · PEUGEOT: 505 (551A), 505 Break (551D), J7 Buss, J7 Kaubik, J7 Platvorm veoauto/šassii · PORSCHE: 911, 911 Targa · RENAULT: 25 (B29_) · SAAB: 95 Station Wagon, 96 · TRIUMPH: SPITFIRE MK I (FC), SPITFIRE MK II (FD), SPITFIRE MK III (FD) · VAUXHALL: CARLTON Mk III Sedaan (V87), CARLTON Mk III Universaal (V87), FRONTERA Mk I (A) (U92), FRONTERA Mk I (A) Sport (U92), MONTEREY (M92)
Kiilrihmad GATES 6221MC

| Article | 6221MC |
| Brand | GATES |
| Product group | Kiilrihmad |
| EAN | 5412571000511 |
| Country of origin | |
| Weight | 0.076 kg |
| Pikkus (mm) | 1025 |
| Laius (mm) | 10 |
| Värv | must |
| pikkus väljast (mm) | 1035 |
| Rihmamaterjal | Polükloropreen (neopreen) |
| Veorihmamaterjal | Polüester |
| MERCEDES-BENZ | 0049973992 |
| AUDI | 059119137 |
| AUDI | 059119137A |
| BMW | 11231721408 |
| ALFA ROMEO | 116760210300 |
| NISSAN | 11720-78201 |
| PEUGEOT | 128002 |
| OPEL | 1340605 |
| VAUXHALL | 1340605 |
| OPEL | 1340677 (V-BELT) |
| VAUXHALL | 1340677VBELT |
| OPEL | 1340723 |
| VAUXHALL | 1340723 |
| OPEL | 1340737 |
| VAUXHALL | 1340737 |
| FORD | 1718757 |
| BMW | 1721408 |
| AUSTIN | 214303 |
| MG | 214303 |
| MORRIS | 214303 |
| ROVER | 214303 |
| TRIUMPH | 214303 |
| FORD | 2400E8620A |
| PEUGEOT | 400906 |
| FIAT | 4301066 |
| FIAT | 4337104 |
| ALFA ROMEO | 46510517 |
| CITROËN | 520007 |
| AUSTIN | 563132 |
| MG | 563132 |
| MORRIS | 563132 |
| ROVER | 563132 |
| TRIUMPH | 563132 |
| LAND ROVER | 563132 |
| PEUGEOT | 574929 |
| SAAB | 713053 |
| SAAB | 731053 |
| FIAT | 7580224 |
| FIAT | 7596397 |
| ISUZU | 8-94382-105-1 |
| ISUZU | 8943821050 |
| OPEL | 90281901 |
| VAUXHALL | 90281901 |
| OPEL | 90411009 |
| VAUXHALL | 90411009 |
| OPEL | 94382105 |
| VAUXHALL | 94382105 |
| CITROËN | 95006782 |
| MERCEDES-BENZ | A0049973992 |
