OEM numbers
FORD 1061862 · FORD 1061863 · FORD 1075778 · FORD 1077989 · FORD 1077990 · FORD 1077991 · FORD 1077992 · FORD 1122236 · FORD 1130218 · FORD 1141581 · FORD 1252272 · FORD 1354396 · FORD 1678165 · FORD 3S417540B1A · FORD 3S417550B1A · FORD PXS417540B1B · FORD PXS417540B1C · FORD PXS417540B1D · FORD PXS417540B2B · FORD PXS417540B2C · FORD RM3S417540B1A · FORD RPXS4J7540B1C · FORD XS417540S1C · FORD XS417540S2C · FORD XS417550C1B · FORD XS417550C1C · FORD XS417550C2B · FORD XS417563BB · FORD XS417563BC · FORD XS417A564AB · FORD XS417A564AC · FORD XS417A564AD
Alternatives and compatible parts
SACHS 3000990023 · VALEO 834010 · National CK965414 · BORG & BECK HKT1037 · RYMEC JT7427012 · PROCODIS FRANCE KTE878BH · CLUTCHNUS MCK1237CSCD · CLUTCHNUS MCK3124CSCB · EXEDY FMK2230 · FORD 1061862 · FORD 1061863 · FORD 1075778 · FORD 1077989 · FORD 1077990 · FORD 1077991 · FORD 1077992 · FORD 1122236 · FORD 1130218 · FORD 1141581 · FORD 1252272 · FORD 1354396 · FORD 1678165 · FORD 3S417540B1A · FORD 3S417550B1A · FORD PXS417540B1B · FORD PXS417540B1C · FORD PXS417540B1D · FORD PXS417540B2B · FORD PXS417540B2C · FORD RM3S417540B1A · FORD RPXS4J7540B1C · FORD XS417540S1C · FORD XS417540S2C · FORD XS417550C1B · FORD XS417550C1C · FORD XS417550C2B · FORD XS417563BB · FORD XS417563BC · FORD XS417A564AB · FORD XS417A564AC · FORD XS417A564AD
Compatible vehicles
FORD: FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Kaubik/universaal (DNW), FOCUS I Sedaan (DFW), FOCUS I Turnier (DNW) · FORD AUSTRALIA: FOCUS Luukpära (LR), FOCUS Sedaan (LR)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 622 2414 36
| Article | 622 2414 36 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870605537 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.36 kg |
| Läbimõõt [mm] | 220 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| FORD | 1061862 |
| FORD | 1061863 |
| FORD | 1075778 |
| FORD | 1077989 |
| FORD | 1077990 |
| FORD | 1077991 |
| FORD | 1077992 |
| FORD | 1122236 |
| FORD | 1130218 |
| FORD | 1141581 |
| FORD | 1252272 |
| FORD | 1354396 |
| FORD | 1678165 |
| FORD | 3S417540B1A |
| FORD | 3S417550B1A |
| FORD | PXS417540B1B |
| FORD | PXS417540B1C |
| FORD | PXS417540B1D |
| FORD | PXS417540B2B |
| FORD | PXS417540B2C |
| FORD | RM3S417540B1A |
| FORD | RPXS4J7540B1C |
| FORD | XS417540S1C |
| FORD | XS417540S2C |
| FORD | XS417550C1B |
| FORD | XS417550C1C |
| FORD | XS417550C2B |
| FORD | XS417563BB |
| FORD | XS417563BC |
| FORD | XS417A564AB |
| FORD | XS417A564AC |
| FORD | XS417A564AD |

