OEM numbers
FORD 1061862 · FORD 1061863 · FORD 1075776 · FORD 1077989 · FORD 1077990 · FORD 1077991 · FORD 1077992 · FORD 1122236 · FORD 1130218 · FORD 1252272 · FORD 1354396 · FORD 1689223 · FORD 1715642 · FORD 1838043 · FORD 3S417540B1A · FORD 3S417550B1A · FORD AN217A564AA · FORD AN217A564AB · FORD AN217A564AC · FORD PXS417540B1B · FORD PXS417540B1C · FORD PXS417540B1D · FORD PXS417540B2B · FORD PXS417540B2C · FORD RM3S417540B1A · FORD RPXS4J7540B1C · FORD XS417540S1C · FORD XS417540S2C · FORD XS417550C1B · FORD XS417550C1C · FORD XS417550C2B · FORD XS417563BB · FORD XS417563BC · FORD XS417A564EA
Alternatives and compatible parts
SACHS 3000990022 · VALEO 834009 · TRIPLE FIVE 8660000876 · TRIPLE FIVE RM010441A0 · MAPA 001220408 · MAPA 005220708 · STELLOX 07-01013-SX · MAPCO 10607 · STATIM 120.646 · NK 1325107 · NK 1325122 · JP GROUP 1530405510 · KRAFT AUTOMOTIVE 1612423 · EUROREPAR 1636265880 · EUROREPAR 1668236180 · RED-LINE 25FO001 · SACHS 3000 990 022 · RIDEX 479C0217 · MAXGEAR 61-5243 · VALEO 834007 · VALEO 834009 · ASHIKA 92-FO-FO02 · JAPKO 92FO02 · KAWE 962971CSC · BLUE PRINT ADF123016 · BLUE PRINT ADF123027 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1308 · National CK9654-01 · OPEN PARTS CLK9129.02 · KAISHIN EC074 · COMLINE ECK076 · COMLINE ECK118 · COMLINE ECK118-CS01 · MGA EK6114 · MDR EXE-FMK2091 · MDR EXE-FMK2092 · NEXUS F1G205NX · EXEDY FMK2091 · EXEDY FMK2092 · TRIALLI FR 1024 · BORG & BECK HKT1137 · PEMEBLA JAPKF-FO02 · RYMEC JT7427011 · DENCKERMANN K200041 · KAMOKA KC102 · BSF KE7027 · JAPANPARTS KF-FO02 · ZEKKERT KS-4303
Compatible vehicles
FORD: FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Kaubik/universaal (DNW), FOCUS I Sedaan (DFW), FOCUS I Turnier (DNW) · FORD AUSTRALIA: FOCUS Luukpära (LR), FOCUS Sedaan (LR)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 622 2414 33
| Article | 622 2414 33 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108290137 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.32 kg |
| Läbimõõt [mm] | 220 |
| Piirangutega toode/piirangu info | koos survelaagriga |
| FORD | 1061862 |
| FORD | 1061863 |
| FORD | 1075776 |
| FORD | 1077989 |
| FORD | 1077990 |
| FORD | 1077991 |
| FORD | 1077992 |
| FORD | 1122236 |
| FORD | 1130218 |
| FORD | 1252272 |
| FORD | 1354396 |
| FORD | 1689223 |
| FORD | 1715642 |
| FORD | 1838043 |
| FORD | 3S417540B1A |
| FORD | 3S417550B1A |
| FORD | AN217A564AA |
| FORD | AN217A564AB |
| FORD | AN217A564AC |
| FORD | PXS417540B1B |
| FORD | PXS417540B1C |
| FORD | PXS417540B1D |
| FORD | PXS417540B2B |
| FORD | PXS417540B2C |
| FORD | RM3S417540B1A |
| FORD | RPXS4J7540B1C |
| FORD | XS417540S1C |
| FORD | XS417540S2C |
| FORD | XS417550C1B |
| FORD | XS417550C1C |
| FORD | XS417550C2B |
| FORD | XS417563BB |
| FORD | XS417563BC |
| FORD | XS417A564EA |

