OEM numbers
FORD 1061862 · FORD 1061863 · FORD 1077989 · FORD 1077990 · FORD 1077991 · FORD 1077992 · FORD 1122236 · FORD 1130218 · FORD 1252272 · FORD 1354396 · FORD 3S417540B1A · FORD 3S417550B1A · FORD PXS417540B1B · FORD PXS417540B1C · FORD PXS417540B1D · FORD PXS417540B2B · FORD PXS417540B2C · FORD RM3S417540B1A · FORD RPXS4J7540B1C · FORD XS417540S1C · FORD XS417540S2C · FORD XS417550C1B · FORD XS417550C1C · FORD XS417550C2B · FORD XS417563BB · FORD XS417563BC
Alternatives and compatible parts
SACHS 3000842601 · SACHS 3000844001 · BORG & BECK 4SK1332L · VALEO 826055 · BORG & BECK HK7427 · BORG & BECK HK7438 · QUINTON HAZELL QKT2092AF · QUINTON HAZELL QKT2095AF · TRIPLE FIVE R339MK · TTV TCK31038 · MAPA 000220409 · MAPA 001220409 · STELLOX 07-01013-SX · STATIM 100.626 · MTR 12129318 · NK 1325106 · NK 132562 · JP GROUP 1530410610 · KRAFT AUTOMOTIVE 1612127 · SACHS 3000 000 835 · SACHS 3000 844 001 · RIDEX 479C0047 · SASIC 5106037 · MAXGEAR 61-5112 · VALEO 786029 · VALEO 826048 · VALEO 826055 · MOTRIO 8550500771 · KAWE 961371 · BLUE PRINT ADF123014 · BLUE PRINT ADF123027 · MDR AIS-KZ132 · BSG BSG 30-400-011 · National CK9654 · LYNXAUTO CL-1014 · OPEN PARTS CLK9030.02 · KAISHIN EC021 · COMLINE ECK076 · COMLINE ECK118 · MGA EK6114 · MGA EK6124 · MDR EXE-FMS2065 · MDR EXE-FMS2073 · NEXUS F1G038NX · EXEDY FMS2065 · EXEDY FMS2073 · TRIALLI FR 1001 · MILES GE09024
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 622 2414 09
| Article | 622 2414 09 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108123701 |
| Country of origin | |
| Weight | 4.72 kg |
| Läbimõõt [mm] | 220 |
| FORD | 1061862 |
| FORD | 1061863 |
| FORD | 1077989 |
| FORD | 1077990 |
| FORD | 1077991 |
| FORD | 1077992 |
| FORD | 1122236 |
| FORD | 1130218 |
| FORD | 1252272 |
| FORD | 1354396 |
| FORD | 3S417540B1A |
| FORD | 3S417550B1A |
| FORD | PXS417540B1B |
| FORD | PXS417540B1C |
| FORD | PXS417540B1D |
| FORD | PXS417540B2B |
| FORD | PXS417540B2C |
| FORD | RM3S417540B1A |
| FORD | RPXS4J7540B1C |
| FORD | XS417540S1C |
| FORD | XS417540S2C |
| FORD | XS417550C1B |
| FORD | XS417550C1C |
| FORD | XS417550C2B |
| FORD | XS417563BB |
| FORD | XS417563BC |

