OEM numbers
AUDI 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165E · SKODA 02A141165E · VW 02A141165E · AUDI 02A141165G · SEAT 02A141165G · SKODA 02A141165G · VW 02A141165G · AUDI 02A141165M · SEAT 02A141165M · SKODA 02A141165M · VW 02A141165M · VW (FAW) 02A141165M · AUDI 06A141025C · SKODA 06A141025C · VW 06A141025C · AUDI 06A141025H · SEAT 06A141025H · SKODA 06A141025H · VW 06A141025H · AUDI 06A141031A · SKODA 06A141031A · VW 06A141031A · AUDI 06A141031C · SKODA 06A141031C · VW 06A141031C · AUDI 06A141031H · SEAT 06A141031H · SKODA 06A141031H · VW 06A141031H · AUDI 06A141031HX · SEAT 06A141031HX · SKODA 06A141031HX
Alternatives and compatible parts
Omnicraft 2277432 · SCHAEFFLER GRUPPE 6222400000 · TRIPLE FIVE 8660001030 · TRIPLE FIVE FD012591A0 · Omnicraft HAMJ7L596DZAA · BORG & BECK HK7443 · BORG & BECK HK7559 · TRIPLE FIVE R251MK · TRIPLE FIVE RM012031A0 · MAPA 010215600 · MAPA 012215600 · STELLOX 07-01044-SX · STATIM 100.351 · MAPCO 10755 · JP GROUP 1130406510 · NK 1347117 · KRAFT AUTOMOTIVE 1610019 · EUROREPAR 1636266880 · EUROREPAR 1636270680 · EUROREPAR 1636272180 · EUROREPAR 1682296680 · Omnicraft 2277432 · PROFIT 2525-1037 · SACHS 3000 000 182 · SACHS 3000 822 701 · RIDEX 479C0205 · VALEO 786050 · ASAM AUTOMOTIVE 80223 · VALEO 821799 · MOTRIO 8550500796 · KAWE 957483 · BLUE PRINT ADV183029 · MDR AIS-KEVW32 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1304 · HOLA CH11-008 · National CK9095 · National CK9467 · LYNXAUTO CL-1065 · OPEN PARTS CLK9086.03 · COMLINE ECK130 · MDR EXE-VWK2067 · NEXUS F1A037NX · BORG & BECK HK6857 · RYMEC JT6713 · DENCKERMANN K100528 · AISIN KE-VW32 · PROCODIS FRANCE KTE250 · LUCAS LKCA600002
Compatible vehicles
AUDI: A3 (8L1) · SEAT: LEON (1M1), TOLEDO II (1M2) · SKODA: OCTAVIA I (1U2), OCTAVIA I Combi (1U5) · VW: BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), NEW BEETLE (9C1, 1C1) · VW (FAW): BORA (1J2, 9D2), GOLF IV (1J1)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 622 2400 00
| Article | 622 2400 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108119179 |
| Country of origin | |
| Weight | 4.96 kg |
| Läbimõõt [mm] | 220 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 02A141165A |
| SKODA | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| AUDI | 02A141165B |
| SEAT | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 02A141165D |
| SKODA | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| AUDI | 02A141165E |
| SKODA | 02A141165E |
| VW | 02A141165E |
| AUDI | 02A141165G |
| SEAT | 02A141165G |
| SKODA | 02A141165G |
| VW | 02A141165G |
| AUDI | 02A141165M |
| SEAT | 02A141165M |
| SKODA | 02A141165M |
| VW | 02A141165M |
| VW (FAW) | 02A141165M |
| AUDI | 06A141025C |
| SKODA | 06A141025C |
| VW | 06A141025C |
| AUDI | 06A141025H |
| SEAT | 06A141025H |
| SKODA | 06A141025H |
| VW | 06A141025H |
| AUDI | 06A141031A |
| SKODA | 06A141031A |
| VW | 06A141031A |
| AUDI | 06A141031C |
| SKODA | 06A141031C |
| VW | 06A141031C |
| AUDI | 06A141031H |
| SEAT | 06A141031H |
| SKODA | 06A141031H |
| VW | 06A141031H |
| AUDI | 06A141031HX |
| SEAT | 06A141031HX |
| SKODA | 06A141031HX |

