OEM numbers
AUDI 028141036L · SKODA 028141036L · VW 028141036L · AUDI 02A141165A · SKODA 02A141165A · VW 02A141165A · AUDI 02A141165B · SEAT 02A141165B · SKODA 02A141165B · VW 02A141165B · AUDI 02A141165D · SKODA 02A141165D · VW 02A141165D · AUDI 02A141165E · SKODA 02A141165E · VW 02A141165E · AUDI 02A141165G · SEAT 02A141165G · SKODA 02A141165G · VW 02A141165G · AUDI 02A141165M · SEAT 02A141165M · SKODA 02A141165M · VW 02A141165M · AUDI 06A141025E · VW 06A141025E · AUDI 06A141031D · VW 06A141031D
Alternatives and compatible parts
NK 134785 · SACHS 3000829501 · SACHS 3000951005 · VALEO 826050 · UNIPART GCK2270AF · BORG & BECK HK7336 · TRIPLE FIVE L016990X5103 · QUINTON HAZELL QKT1924AF · TRIPLE FIVE R253MK · MAPA 004220700 · STATIM 100.354 · NK 1347102 · NK 134785 · EUROREPAR 1682300480 · PROFIT 2525-1075 · SACHS 3000 829 501 · ASAM AUTOMOTIVE 32156 · VALEO 821253 · KAWE 960861 · BLUE PRINT ADV183017 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1289 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1299 · National CK9493 · National CK9621 · OPEN PARTS CLK9091.03 · COMLINE ECK312 · MGA EK6091 · BORG & BECK HK6860 · RYMEC JT6860 · RYMEC JT7336 · DENCKERMANN K100625 · PROCODIS FRANCE KTE252 · CLUTCHNUS MCK1840 · MECARM MK40001 · MECARM MK9944 · QUINTON HAZELL QKT1928AF · STARLINE SL 3DS0946 · FERRON TOP04790131 · NPS V200G03 · MOTAQUIP VCU16 · KRAFTTECH W04220H · WILMINK GROUP WG2235859 · SRLine S33-082 · AISIN KE-VG34 · UniClutch UC0824100 · UniClutch UC0821200 · UniClutch UC0824200 · UniClutch UCFK08276-A-001
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 622 1976 00
| Article | 622 1976 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108064981 |
| Country of origin | |
| Weight | 4.68 kg |
| Läbimõõt [mm] | 220 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| AUDI | 028141036L |
| SKODA | 028141036L |
| VW | 028141036L |
| AUDI | 02A141165A |
| SKODA | 02A141165A |
| VW | 02A141165A |
| AUDI | 02A141165B |
| SEAT | 02A141165B |
| SKODA | 02A141165B |
| VW | 02A141165B |
| AUDI | 02A141165D |
| SKODA | 02A141165D |
| VW | 02A141165D |
| AUDI | 02A141165E |
| SKODA | 02A141165E |
| VW | 02A141165E |
| AUDI | 02A141165G |
| SEAT | 02A141165G |
| SKODA | 02A141165G |
| VW | 02A141165G |
| AUDI | 02A141165M |
| SEAT | 02A141165M |
| SKODA | 02A141165M |
| VW | 02A141165M |
| AUDI | 06A141025E |
| VW | 06A141025E |
| AUDI | 06A141031D |
| VW | 06A141031D |

