OEM numbers
VW 068141025D · VW 068141025E · VW 068141032A · VW 068141032E · VW 068141033G · VW 068141033H · VW 068141033J · VW 068141033L · VW 068141034F · VW 068141034G · VW 068141035P · VW 068141035R · VW 068141035T · VW 068198141DV · VW 068198141DX · VW 088141165 · VW 088141165B · VW 088141165C · VW 091141165 · VW 091141165A · VW 091141165B · VW 091141165D · VW 113141165A · VW 113141165B · VW 113141165C · VW 113141165D · VW 5W0141165
Alternatives and compatible parts
NK 134726 · SACHS 3000162001 · BORG & BECK 52116050 · SPIDAN 76418 · VALEO 801459 · UNIPART GCK903AF · BORG & BECK HK09889 · BORG & BECK HK9889 · TRIPLE FIVE KK264 · LAYCOCK LCK291 · National NCK406 · QUINTON HAZELL QKT1078AF · BORG & BECK S01799 · TTV TCK3406 · TOPRAN 108 468 · TOPRAN 109 207 · NK 134726 · SACHS 3000 162 001 · RIDEX 479C0227 · VALEO 801459 · KAWE 954191 · BLUE PRINT ADV183025 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1258 · National CK9173 · National CK9701 · COMLINE ECK171 · NEXUS F1W034NX · BORG & BECK HK9889 · RYMEC JT9889 · DENCKERMANN K100303 · DENCKERMANN K100676 · BSF KE1019 · PROCODIS FRANCE KTE292 · CLUTCHNUS MCK1833 · PartsTec PTA204-0021 · QUINTON HAZELL QKT1078AF · SASIC SCL6460 · Stark SKCK-0100228 · DIAMAX T5113K3 · Technika TKA810058 · MOTAQUIP VCK682 · MOTAQUIP VCK862 · KRAFTTECH W17215I · WILMINK GROUP WG2235867 · WESTLAKE WVW013 · STELLOX 07-01053-SX · AISIN KE-VG31 · MEC-DIESEL LK03115
Compatible vehicles
VW: TRANSPORTER T3 Buss (25_), TRANSPORTER T3 Kaubik (24_, 25_), TRANSPORTER T3 Platvorm veoauto/šassii (24_)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 622 0200 06
| Article | 622 0200 06 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108060105 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.23 kg |
| Läbimõõt [mm] | 220 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| VW | 068141025D |
| VW | 068141025E |
| VW | 068141032A |
| VW | 068141032E |
| VW | 068141033G |
| VW | 068141033H |
| VW | 068141033J |
| VW | 068141033L |
| VW | 068141034F |
| VW | 068141034G |
| VW | 068141035P |
| VW | 068141035R |
| VW | 068141035T |
| VW | 068198141DV |
| VW | 068198141DX |
| VW | 088141165 |
| VW | 088141165B |
| VW | 088141165C |
| VW | 091141165 |
| VW | 091141165A |
| VW | 091141165B |
| VW | 091141165D |
| VW | 113141165A |
| VW | 113141165B |
| VW | 113141165C |
| VW | 113141165D |
| VW | 5W0141165 |

