OEM numbers
AUDI 3Q0698451 · SEAT 3Q0698451 · SKODA 3Q0698451 · VW 3Q0698451 · AUDI 3Q0698451B · SEAT 3Q0698451B · SKODA 3Q0698451B · VW 3Q0698451B · AUDI 3Q0698451C · SEAT 3Q0698451C · SKODA 3Q0698451C · VW 3Q0698451C · AUDI 3Q0698451D · SEAT 3Q0698451D · SKODA 3Q0698451D · VW 3Q0698451D · AUDI 3Q0698451E · SEAT 3Q0698451E · SKODA 3Q0698451E · VW 3Q0698451E · AUDI 3Q0698451F · SEAT 3Q0698451F · SKODA 3Q0698451F · VW 3Q0698451F · AUDI 3Q0698451J · SEAT 3Q0698451J · SKODA 3Q0698451J · VW 3Q0698451J · AUDI 3Q0698451M · SEAT 3Q0698451M · SKODA 3Q0698451M · VW 3Q0698451M · AUDI 3Q0698451N · SEAT 3Q0698451N · SKODA 3Q0698451N · VW 3Q0698451N · AUDI 3QF698451 · SEAT 3QF698451 · SKODA 3QF698451 · VW 3QF698451 · AUDI 5G0698451 · SEAT 5G0698451 · SKODA 5G0698451 · VW 5G0698451 · AUDI 5G0698451A · SEAT 5G0698451A · SKODA 5G0698451A · VW 5G0698451A · AUDI 5Q0698451AG · SEAT 5Q0698451AG
Alternatives and compatible parts
MEYLE 0252500916 · LPR 05P2104 · BOSCH 0986494658 · MGA 1128 · METZGER AUTOTEILE 1170829 · OPTIMAL 12629 · ATE 13046072942 · REMSA 151610 · KAWE 151610 · FEBI BILSTEIN 16995 · METELLI 2209810 · KLAXCAR FRANCE 24277Z · TEXTAR 2500901 · SWAG 30916995 · A.B.S. 37965 · BENDIX 511120 · JURID 573415J · SAMKO 5SP2104 · VALEO 601925 · GIRLING 6119572 · MAPCO 6675HPS · TRISCAN 811029172 · CIFAM 8229810 · HELLA 8DB355020261 · TRUSTING 9970 · BORG & BECK BBP2401 · FTE BL2745A1 · OPTIMAL BP12629 · OPEN PARTS BPA151610 · FERODO FDB4697 · TRW GDB1957 · DELPHI LP2697 · National NP2866 · BREMBO P85124 · TOPRAN 116 650 · FEBI BILSTEIN 16995 · ICER 182098 · SWAG 30 91 6995 · VALEO 302444 · DACO Germany 324204 · VALEO 601425 · VALEO 670247 · VALEO 670329 · FTE 9005062 · BLUE PRINT ADV184243 · A.Z. Meisterteile AZMT-44-022-1628 · ZEKKERT BS-1114 · Dr!ve+ DP1010.10.0933
Compatible vehicles
AUDI: A3 (8V1, 8VK), A3 Kabriolett (8V7, 8VE), A3 Limousine (8VS, 8VM), A3 Sportback (8VA, 8VF), Q2 (GAB, GAG) · CUPRA: ATECA (KH7, KHP, KBP) · SEAT: LEON (5F1), LEON Kaubik/luukpära (5F1), LEON SC (5F5), LEON ST (5F8), LEON ST Kaubik/universaal (5F8) · SKODA: KODIAQ I (NS6, NS7, NV7), SUPERB III (3V3), SUPERB III Universaal (3V5) · VW: ARTEON (3H7, 3H8), ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9), CC B7 (358), GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5), GOLF VAN VII Variant (BA5)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur SASIC 6216197
| Article | 6216197 |
| Brand | SASIC |
| Product group | Piduriklotsi komplekt, ketaspidur |
| Country of origin | |
| OE-numbri jaoks | 5Q0698451T |
| Installatsiooni pool | Tagasild |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 15, 6 |
| Kulumishoiatus kontakt | ilma akustilise kulumihoiatuseta |
| Pidurisüsteem | ATE |
| WVA-number | 25009 |
| WVA-number | 25011 |
| AUDI | 3Q0698451 |
| SEAT | 3Q0698451 |
| SKODA | 3Q0698451 |
| VW | 3Q0698451 |
| AUDI | 3Q0698451B |
| SEAT | 3Q0698451B |
| SKODA | 3Q0698451B |
| VW | 3Q0698451B |
| AUDI | 3Q0698451C |
| SEAT | 3Q0698451C |
| SKODA | 3Q0698451C |
| VW | 3Q0698451C |
| AUDI | 3Q0698451D |
| SEAT | 3Q0698451D |
| SKODA | 3Q0698451D |
| VW | 3Q0698451D |
| AUDI | 3Q0698451E |
| SEAT | 3Q0698451E |
| SKODA | 3Q0698451E |
| VW | 3Q0698451E |
| AUDI | 3Q0698451F |
| SEAT | 3Q0698451F |
| SKODA | 3Q0698451F |
| VW | 3Q0698451F |
| AUDI | 3Q0698451J |
| SEAT | 3Q0698451J |
| SKODA | 3Q0698451J |
| VW | 3Q0698451J |
| AUDI | 3Q0698451M |
| SEAT | 3Q0698451M |
| SKODA | 3Q0698451M |
| VW | 3Q0698451M |
| AUDI | 3Q0698451N |
| SEAT | 3Q0698451N |
| SKODA | 3Q0698451N |
| VW | 3Q0698451N |
| AUDI | 3QF698451 |
| SEAT | 3QF698451 |
| SKODA | 3QF698451 |
| VW | 3QF698451 |
| AUDI | 5G0698451 |
| SEAT | 5G0698451 |
| SKODA | 5G0698451 |
| VW | 5G0698451 |
| AUDI | 5G0698451A |
| SEAT | 5G0698451A |
| SKODA | 5G0698451A |
| VW | 5G0698451A |
| AUDI | 5Q0698451AG |
| SEAT | 5Q0698451AG |

