OEM numbers
AUDI 3AA698451 · SEAT 3AA698451 · VW 3AA698451 · AUDI 3AA698451A · SEAT 3AA698451A · VW 3AA698451A · AUDI 3C0698451C · SEAT 3C0698451C · VW 3C0698451C · AUDI 3C0698451E · SEAT 3C0698451E · VW 3C0698451E · AUDI 3C0698451F · SEAT 3C0698451F · VW 3C0698451F · AUDI 5N0698451 · SEAT 5N0698451 · VW 5N0698451 · AUDI JZW698451G · SEAT JZW698451G · VW JZW698451G
Alternatives and compatible parts
MEYLE 0252448317 · LPR 05P1390 · BOSCH 0986494731 · METZGER AUTOTEILE 1170116 · OPTIMAL 12179 · OPTIMAL 12334 · ATE 13046027492 · REMSA 134200 · KAWE 134200 · FEBI BILSTEIN 16991 · METELLI 2208060 · TEXTAR 2448301 · SWAG 30916991 · A.B.S. 37739 · BENDIX 510853 · JURID 573667J · VALEO 598752 · GIRLING 6117631 · MAPCO 6914 · TRISCAN 811029077 · TRUSTING 8220 · CIFAM 8228060 · HELLA 8DB355025331 · MGA 903 · BORG & BECK BBP2044 · FTE BL2089A3 · OPTIMAL BP12179 · OPTIMAL BP12334 · QUINTON HAZELL BP1645 · OPEN PARTS BPA134200 · FERODO FDB4058 · TRW GDB1763 · DELPHI LP3247 · National NP2616 · BREMBO P85109 · AUTOMOTOR France PBP0079 · TOPRAN 112 168 · FEBI BILSTEIN 16795 · FEBI BILSTEIN 16991 · SWAG 30 91 6795 · SWAG 30 91 6991 · VALEO 302258 · DACO Germany 320232 · VALEO 598752 · VALEO 601700 · VALEO 604004 · VALEO 670258 · VALEO 670752
Compatible vehicles
AUDI: A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5), Q3 (8UB, 8UG) · SEAT: ALHAMBRA (710, 711) · VW: CC B7 (358), PASSAT ALLTRACK B7 (365), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), PASSAT B7 (362)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur SASIC 6216172
| Article | 6216172 |
| Brand | SASIC |
| Product group | Piduriklotsi komplekt, ketaspidur |
| Country of origin | |
| OE-numbri jaoks | 3AA698451A |
| Installatsiooni pool | Tagasild |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 16, 6 |
| Kulumishoiatus kontakt | ilma akustilise kulumihoiatuseta |
| Pidurisüsteem | TRW |
| WVA-number | 24483 |
| AUDI | 3AA698451 |
| SEAT | 3AA698451 |
| VW | 3AA698451 |
| AUDI | 3AA698451A |
| SEAT | 3AA698451A |
| VW | 3AA698451A |
| AUDI | 3C0698451C |
| SEAT | 3C0698451C |
| VW | 3C0698451C |
| AUDI | 3C0698451E |
| SEAT | 3C0698451E |
| VW | 3C0698451E |
| AUDI | 3C0698451F |
| SEAT | 3C0698451F |
| VW | 3C0698451F |
| AUDI | 5N0698451 |
| SEAT | 5N0698451 |
| VW | 5N0698451 |
| AUDI | JZW698451G |
| SEAT | JZW698451G |
| VW | JZW698451G |

