OEM numbers
SEAT 1H0698151A · VW 1H0698151A
Alternatives and compatible parts
MEYLE 0252186619 · LPR 05P627 · REMSA 060900 · KAWE 060900 · BOSCH 0986424347 · OPTIMAL 10106 · METZGER AUTOTEILE 1170217 · ATE 13046070722 · sbs 1501224733 · FEBI BILSTEIN 16006 · TRUSTING 2151 · TEXTAR 2186603 · METELLI 2202061 · KLAXCAR FRANCE 24822Z · SWAG 30916006 · A.B.S. 36970 · MGA 385 · JURID 571915D · STOP 571915S · VALEO 598066 · GIRLING 6112182 · MAPCO 6406 · TRISCAN 811029009 · CIFAM 8222061 · HELLA 8DB355007911 · BORG & BECK BBP1555 · FTE BL1400A1 · OPTIMAL BP10106 · QUINTON HAZELL BP873 · OPEN PARTS BPA060900 · FERODO FDB1054 · TRW GDB1218 · DELPHI LP1591 · National NP2733 · BREMBO P85030 · AUTOMOTOR France PBP4024 · PROCODIS FRANCE PF1086 · TOPRAN 107 236 · FEBI BILSTEIN 16006 · ICER 181119 · RECOFICIAL 181119 · SWAG 30 91 6006 · VALEO 301066 · DACO Germany 324733 · CHAMPION 571915CH · VALEO 598066 · VALEO 671066 · MOTRIO 8660004678
Compatible vehicles
SEAT: CORDOBA (6K1, 6K2), CORDOBA Vario (6K5), IBIZA II (6K1), TOLEDO I (1L2) · VW: GOLF III (1H1), GOLF III Van (1H1), GOLF III Variant (1H5), GOLF Van III Variant (1H5), POLO III CLASSIC (6V2)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur SASIC 6216145
| Article | 6216145 |
| Brand | SASIC |
| Product group | Piduriklotsi komplekt, ketaspidur |
| Country of origin | |
| OE-numbri jaoks | 1H0698151A |
| Installatsiooni pool | Esisild |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 19, 3 |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 19, 5 |
| Kulumishoiatus kontakt | ilma akustilise kulumihoiatuseta |
| Pidurisüsteem | ATE |
| WVA-number | 21865 |
| WVA-number | 21866 |
| WVA-number | 21868 |
| SEAT | 1H0698151A |
| VW | 1H0698151A |

