OEM numbers
SEAT 357698151A · VW 357698151A · SEAT 357698151D · VW 357698151D · SEAT 357698151H · VW 357698151H · SEAT 533698151A · VW 533698151A
Alternatives and compatible parts
REMSA 013450 · KAWE 013450 · MEYLE 0252016816 · LPR 05P613 · BOSCH 0986460943 · AKRON-MALÒ 1050172 · METZGER AUTOTEILE 1170095 · ATE 13046029572 · sbs 1501229968 · FEBI BILSTEIN 16048 · TEXTAR 2016801 · METELLI 2200500 · SWAG 30916048 · A.B.S. 36790 · JURID 571376J · STOP 571376S · VALEO 598016 · GIRLING 6110481 · MAPCO 6390 · TRISCAN 811010975 · CIFAM 8220500 · HELLA 8DB355017891 · OPTIMAL 9271/16 · OPTIMAL 9774 · BORG & BECK BBP1427 · FTE BL1034A3 · OPTIMAL BP09774 · QUINTON HAZELL BP606 · OPTIMAL BP92711 · OPEN PARTS BPA063100 · DITAS DFB2596 · FERODO FDB774 · TRW GDB1048 · DELPHI LP424 · DELPHI LP770 · National NP2600 · TOPRAN 103 529 · FEBI BILSTEIN 16046 · FEBI BILSTEIN 16048 · ProfiPower 1B1216 · KLAXCAR FRANCE 24560z · SWAG 30 91 6046 · SWAG 30 91 6048 · VALEO 302432 · DACO Germany 329968 · CHAMPION 571969CH · VALEO 598004 · MAPCO 6390
Compatible vehicles
SEAT: IBIZA II (6K1), TOLEDO I (1L2) · VW: CORRADO (53I), GOLF II (19E, 1G1), GOLF III (1H1), GOLF III Cabriolet (1E7), GOLF III Van (1H1)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur SASIC 6216101
| Article | 6216101 |
| Brand | SASIC |
| Product group | Piduriklotsi komplekt, ketaspidur |
| Country of origin | |
| OE-numbri jaoks | 357698151A |
| Installatsiooni pool | Esisild |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 15, 8 |
| Kulumishoiatus kontakt | ilma akustilise kulumihoiatuseta |
| Pidurisüsteem | TRW |
| WVA-number | 20168 |
| SEAT | 357698151A |
| VW | 357698151A |
| SEAT | 357698151D |
| VW | 357698151D |
| SEAT | 357698151H |
| VW | 357698151H |
| SEAT | 533698151A |
| VW | 533698151A |

