OEM numbers
SUZUKI 5581057L50 · NISSAN D1060JD00A · NISSAN D1060JE00A
Alternatives and compatible parts
MEYLE 0252463217 · LPR 05P1314 · BOSCH 0986494244 · METZGER AUTOTEILE 1170093 · OPTIMAL 12372 · ATE 13046057522 · REMSA 131800 · KAWE 131800 · sbs 1501222269 · FEBI BILSTEIN 16738 · METELLI 2207920 · KLAXCAR FRANCE 24501Z · TEXTAR 2463201 · A.B.S. 37625 · BENDIX 510520 · JURID 573379J · VALEO 601067 · GIRLING 6134679 · TRISCAN 811010577 · CIFAM 8227920 · SWAG 82916738 · HELLA 8DB355013781 · MGA 919 · BORG & BECK BBP2084 · FTE BL2062A2 · OPTIMAL BP12372 · QUINTON HAZELL BP1596 · OPEN PARTS BPA131800 · FERODO FDB4051 · TRW GDB3467 · NIPPARTS J3601096 · DELPHI LP2031 · National NP2277 · BREMBO P56062 · PROCODIS FRANCE PF1597 · STELLOX 1329 000-SX · STELLOX 1329 000B-SX · FEBI BILSTEIN 16738 · ProfiPower 1B1145 · NK 222269 · KLAXCAR FRANCE 24501z · VALEO 301067 · DACO Germany 322606 · RIDEX 402B0173 · EUROBRAKE 5502222269 · CHAMPION 573379CH · VALEO 601067 · VALEO 670067
Compatible vehicles
NISSAN: QASHQAI I (J10, NJ10), QASHQAI I VAN (J10), QASHQAI II (J11, J11_), X-TRAIL II (T31), X-TRAIL VAN (T31) · SUZUKI: KIZASHI (FR)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur SASIC 6216019
| Article | 6216019 |
| Brand | SASIC |
| Product group | Piduriklotsi komplekt, ketaspidur |
| Country of origin | |
| OE-numbri jaoks | D1060JD00A |
| Installatsiooni pool | Esisild |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 16, 9 |
| Kulumishoiatus kontakt | ilma akustilise kulumihoiatuseta |
| Pidurisüsteem | AKE |
| WVA-number | 24632 |
| SUZUKI | 5581057L50 |
| NISSAN | D1060JD00A |
| NISSAN | D1060JE00A |

