OEM numbers
AUDI 4B0698151 · SEAT 4B0698151 · SKODA 4B0698151 · VW 4B0698151 · AUDI 4B0698151AB · SEAT 4B0698151AB · SKODA 4B0698151AB · VW 4B0698151AB · AUDI 4B0698151B · SEAT 4B0698151B · SKODA 4B0698151B · VW 4B0698151B · AUDI 4B0698151E · SEAT 4B0698151E · SKODA 4B0698151E · VW 4B0698151E · AUDI 4B0698151H · SEAT 4B0698151H · SKODA 4B0698151H · VW 4B0698151H · AUDI 4B0698151J · SEAT 4B0698151J · SKODA 4B0698151J · VW 4B0698151J · AUDI 4B0698151M · SEAT 4B0698151M · SKODA 4B0698151M · VW 4B0698151M · AUDI 4B0698151N · SEAT 4B0698151N · SKODA 4B0698151N · VW 4B0698151N · AUDI 4F0698151 · SEAT 4F0698151 · SKODA 4F0698151 · VW 4F0698151 · AUDI 8E0698151F · SEAT 8E0698151F · SKODA 8E0698151F · VW 8E0698151F · AUDI 8E0698151J · SEAT 8E0698151J · SKODA 8E0698151J · VW 8E0698151J · AUDI 8E0698151K · SEAT 8E0698151K · SKODA 8E0698151K · VW 8E0698151K
Alternatives and compatible parts
MEYLE 0252301820 · REMSA 039002 · KAWE 039022 · LPR 05P1119 · LPR 05P790 · BOSCH 0986424482 · METZGER AUTOTEILE 1170036 · OPTIMAL 12076 · OPTIMAL 12080 · ATE 13046071102 · sbs 1501224742 · FEBI BILSTEIN 16447 · ATE 20676 · TEXTAR 2193801 · METELLI 2201813 · ATE 23018 · ATE 23019 · KLAXCAR FRANCE 24187Z · SWAG 30916447 · A.B.S. 37156 · MGA 419 · BENDIX 571982B · JURID 571982D · STOP 571982S · VALEO 598483 · ATE 607110 · GIRLING 6113072 · TRISCAN 811029016 · CIFAM 8221813 · HELLA 8DB355008411 · BORG & BECK BBP1447 · FTE BL2432A1 · QUINTON HAZELL BP1022 · OPTIMAL BP12076 · OPTIMAL BP12080 · OPEN PARTS BPA039022 · DITAS DFB3114 · FERODO FDB1323 · FERODO FDB1717 · TRW GDB1307 · DELPHI LP1672 · National NP2026 · BREMBO P85037 · PROCODIS FRANCE PF10941 · TOPRAN 109 457 · FEBI BILSTEIN 16060 · FEBI BILSTEIN 16447 · FEBI BILSTEIN 16448
Compatible vehicles
AUDI: A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Kabriolett (8H7) · SEAT: EXEO (3R2), EXEO ST (3R5) · SKODA: SUPERB I (3U4) · VW: PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur SASIC 6216013
| Article | 6216013 |
| Brand | SASIC |
| Product group | Piduriklotsi komplekt, ketaspidur |
| Country of origin | |
| OE-numbri jaoks | 4B0698151J |
| Installatsiooni pool | Esisild |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 19, 3 |
| Kulumisnäidikute arv [ühe telje kohta] | 2 |
| Kulumishoiatus kontakt | koos akustilise kulumishoiatusega |
| Pidurisüsteem | ATE |
| WVA-number | 21938 |
| AUDI | 4B0698151 |
| SEAT | 4B0698151 |
| SKODA | 4B0698151 |
| VW | 4B0698151 |
| AUDI | 4B0698151AB |
| SEAT | 4B0698151AB |
| SKODA | 4B0698151AB |
| VW | 4B0698151AB |
| AUDI | 4B0698151B |
| SEAT | 4B0698151B |
| SKODA | 4B0698151B |
| VW | 4B0698151B |
| AUDI | 4B0698151E |
| SEAT | 4B0698151E |
| SKODA | 4B0698151E |
| VW | 4B0698151E |
| AUDI | 4B0698151H |
| SEAT | 4B0698151H |
| SKODA | 4B0698151H |
| VW | 4B0698151H |
| AUDI | 4B0698151J |
| SEAT | 4B0698151J |
| SKODA | 4B0698151J |
| VW | 4B0698151J |
| AUDI | 4B0698151M |
| SEAT | 4B0698151M |
| SKODA | 4B0698151M |
| VW | 4B0698151M |
| AUDI | 4B0698151N |
| SEAT | 4B0698151N |
| SKODA | 4B0698151N |
| VW | 4B0698151N |
| AUDI | 4F0698151 |
| SEAT | 4F0698151 |
| SKODA | 4F0698151 |
| VW | 4F0698151 |
| AUDI | 8E0698151F |
| SEAT | 8E0698151F |
| SKODA | 8E0698151F |
| VW | 8E0698151F |
| AUDI | 8E0698151J |
| SEAT | 8E0698151J |
| SKODA | 8E0698151J |
| VW | 8E0698151J |
| AUDI | 8E0698151K |
| SEAT | 8E0698151K |
| SKODA | 8E0698151K |
| VW | 8E0698151K |

