OEM numbers
AUDI 1K0698451 · SEAT 1K0698451 · SKODA 1K0698451 · VW 1K0698451 · AUDI 1K0698451B · SEAT 1K0698451B · SKODA 1K0698451B · VW 1K0698451B · AUDI 1K0698451D · SEAT 1K0698451D · SKODA 1K0698451D · VW 1K0698451D · AUDI 1K0698451E · SEAT 1K0698451E · SKODA 1K0698451E · VW 1K0698451E · AUDI 1K0698451F · SEAT 1K0698451F · SKODA 1K0698451F · VW 1K0698451F · AUDI 1K0698451G · SEAT 1K0698451G · SKODA 1K0698451G · VW 1K0698451G · AUDI 1K0698451H · SEAT 1K0698451H · SKODA 1K0698451H · VW 1K0698451H · AUDI 1K0698451K · SEAT 1K0698451K · SKODA 1K0698451K · VW 1K0698451K · AUDI 1K0698451P · SEAT 1K0698451P · SKODA 1K0698451P · VW 1K0698451P · AUDI 3C0698451 · SEAT 3C0698451 · SKODA 3C0698451 · VW 3C0698451 · AUDI 3C0698451B · SEAT 3C0698451B · SKODA 3C0698451B · VW 3C0698451B · AUDI 3C0698451D · SEAT 3C0698451D · SKODA 3C0698451D · VW 3C0698451D · AUDI 4F0698451A · SEAT 4F0698451A
Alternatives and compatible parts
MEYLE 0252391417 · LPR 05P1219 · BREMBO 07B31522 · BOSCH 0986424796 · BOSCH 0986494053 · BOSCH 0986494062 · REMSA 103100 · KAWE 103100 · METZGER AUTOTEILE 1170005 · OPTIMAL 12179 · OPTIMAL 12263 · OPTIMAL 12334 · ATE 13046028802 · sbs 1501224775 · FEBI BILSTEIN 16476 · METELLI 2205530 · ATE 23914 · TEXTAR 2391481 · KLAXCAR FRANCE 24147Z · SWAG 30916476 · A.B.S. 37411 · BENDIX 573158B · JURID 573158J · VALEO 598752 · ATE 602880 · GIRLING 6116221 · MGA 714 · TRISCAN 811029052 · CIFAM 8225530 · HELLA 8DB355010601 · BORG & BECK BBP1877 · FTE BL1896A4 · OPTIMAL BP12179 · OPTIMAL BP12263 · OPTIMAL BP12334 · QUINTON HAZELL BP1420 · OPEN PARTS BPA103100 · DITAS DFB2388 · FERODO FDB1636 · TRW GDB1551 · TRW GDB1622 · DELPHI LP1824 · National NP2021 · PROCODIS FRANCE PF1395 · STELLOX 1042 000-SX · TOPRAN 110 738 · TOPRAN 111 055 · TOPRAN 112 168
Compatible vehicles
AUDI: A3 (8P1), A3 Kabriolett (8P7), A3 Sportback (8PA), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2) · SEAT: ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), EXEO (3R2), EXEO ST (3R5), LEON (1P1) · SKODA: OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3), OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6), SUPERB II (3T4) · VW: ARTEON (3H7, 3H8), ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9), CADDY III Kaubik/mikrobuss (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY III Mahtuniversaal (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), EOS (1F7, 1F8)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur SASIC 6216003
| Article | 6216003 |
| Brand | SASIC |
| Product group | Piduriklotsi komplekt, ketaspidur |
| Country of origin | |
| OE-numbri jaoks | 1K0698451K |
| Installatsiooni pool | Tagasild |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 16, 6 |
| Kulumishoiatus kontakt | ilma akustilise kulumihoiatuseta |
| Pidurisüsteem | TRW |
| WVA-number | 23914 |
| AUDI | 1K0698451 |
| SEAT | 1K0698451 |
| SKODA | 1K0698451 |
| VW | 1K0698451 |
| AUDI | 1K0698451B |
| SEAT | 1K0698451B |
| SKODA | 1K0698451B |
| VW | 1K0698451B |
| AUDI | 1K0698451D |
| SEAT | 1K0698451D |
| SKODA | 1K0698451D |
| VW | 1K0698451D |
| AUDI | 1K0698451E |
| SEAT | 1K0698451E |
| SKODA | 1K0698451E |
| VW | 1K0698451E |
| AUDI | 1K0698451F |
| SEAT | 1K0698451F |
| SKODA | 1K0698451F |
| VW | 1K0698451F |
| AUDI | 1K0698451G |
| SEAT | 1K0698451G |
| SKODA | 1K0698451G |
| VW | 1K0698451G |
| AUDI | 1K0698451H |
| SEAT | 1K0698451H |
| SKODA | 1K0698451H |
| VW | 1K0698451H |
| AUDI | 1K0698451K |
| SEAT | 1K0698451K |
| SKODA | 1K0698451K |
| VW | 1K0698451K |
| AUDI | 1K0698451P |
| SEAT | 1K0698451P |
| SKODA | 1K0698451P |
| VW | 1K0698451P |
| AUDI | 3C0698451 |
| SEAT | 3C0698451 |
| SKODA | 3C0698451 |
| VW | 3C0698451 |
| AUDI | 3C0698451B |
| SEAT | 3C0698451B |
| SKODA | 3C0698451B |
| VW | 3C0698451B |
| AUDI | 3C0698451D |
| SEAT | 3C0698451D |
| SKODA | 3C0698451D |
| VW | 3C0698451D |
| AUDI | 4F0698451A |
| SEAT | 4F0698451A |

