OEM numbers
NISSAN 4106000Q0K · RENAULT 410604076R · DACIA 410604076R · RENAULT 410604775R · DACIA 410604775R · RENAULT 410608481R · DACIA 410608481R · NISSAN 41060AX601 · NISSAN 41060AX625 · MERCEDES-BENZ 4154210510 · RENAULT 7701208422 · DACIA 7701208422 · RENAULT 7701209164 · DACIA 7701209164 · RENAULT 8660004726 · DACIA 8660004726 · MERCEDES-BENZ A4154210510 · NISSAN D10601HA0A · NISSAN D1060AX60A · NISSAN D1060AX61A · NISSAN D1060AX61F · NISSAN D1060BH40A
Alternatives and compatible parts
MEYLE 0252397317 · LPR 05P867 · BOSCH 0986424795 · REMSA 098700 · KAWE 098700 · METZGER AUTOTEILE 1170029 · OPTIMAL 12131 · OPTIMAL 12567 · ATE 13046027092 · FEBI BILSTEIN 16523 · METELLI 2204850 · TEXTAR 2397301 · KLAXCAR FRANCE 24996Z · A.B.S. 37395 · TRUSTING 5010 · BENDIX 510459 · JURID 573125J · SAMKO 5SP867 · VALEO 601641 · SWAG 60916523 · GIRLING 6133321 · MAPCO 6758 · MGA 699 · KAWE 810080 · TRISCAN 811014039 · CIFAM 8224850 · HELLA 8DB355010851 · BORG & BECK BBP1807 · FTE BL1876A3 · OPTIMAL BP12131 · OPTIMAL BP12567 · QUINTON HAZELL BP1412 · OPEN PARTS BPA098700 · DITAS DFB1522 · FERODO FDB1617 · TRW GDB3332 · DELPHI LP3551 · National NP2040 · BREMBO P68033 · AUTOMOTOR France PBP0158 · AUTOMOTOR France PBP3332 · PROCODIS FRANCE PF1416 · FEBI BILSTEIN 116180 · FEBI BILSTEIN 116199 · FEBI BILSTEIN 16523 · FEBI BILSTEIN 16649 · VALEO 301641 · DACO Germany 322258
Compatible vehicles
DACIA: DOKKER Kaubik/mikrobuss, DOKKER Mahtuniversaal (KE_), DUSTER (HM_), DUSTER (HS_), DUSTER Kaubik/maastur · MERCEDES-BENZ: CITAN Kaubik/mikrobuss (W415), CITAN Mahtuniversaal (W415), CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) · NISSAN: MICRA C+C III (K12), MICRA III (K12), NOTE (E11, NE11) · RENAULT: CAPTUR I (J5_, H5_), CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Grandtour (KR0/1_), CLIO III Kaubik/luukpära (SB_, SR_), CLIO IV (BH_)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur SASIC 6214051
| Article | 6214051 |
| Brand | SASIC |
| Product group | Piduriklotsi komplekt, ketaspidur |
| Country of origin | |
| OE-numbri jaoks | 410608481R |
| Installatsiooni pool | Esisild |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 17, 2 |
| Kulumishoiatus kontakt | ilma akustilise kulumihoiatuseta |
| Pidurisüsteem | TRW |
| WVA-number | 23973 |
| NISSAN | 4106000Q0K |
| RENAULT | 410604076R |
| DACIA | 410604076R |
| RENAULT | 410604775R |
| DACIA | 410604775R |
| RENAULT | 410608481R |
| DACIA | 410608481R |
| NISSAN | 41060AX601 |
| NISSAN | 41060AX625 |
| MERCEDES-BENZ | 4154210510 |
| RENAULT | 7701208422 |
| DACIA | 7701208422 |
| RENAULT | 7701209164 |
| DACIA | 7701209164 |
| RENAULT | 8660004726 |
| DACIA | 8660004726 |
| MERCEDES-BENZ | A4154210510 |
| NISSAN | D10601HA0A |
| NISSAN | D1060AX60A |
| NISSAN | D1060AX61A |
| NISSAN | D1060AX61F |
| NISSAN | D1060BH40A |

