OEM numbers
RENAULT 410600023R · RENAULT 410603072R · NISSAN 41060CC090 · NISSAN 41060EB325 · NISSAN D10601BN0A · NISSAN D10601MF0A · NISSAN D10605X00A · NISSAN DA060EB325
Alternatives and compatible parts
MEYLE 0252463217 · LPR 05P1406 · REMSA 085214 · KAWE 085214 · BOSCH 0986494295 · AKRON-MALÒ 1050111 · FEBI BILSTEIN 116188 · METZGER AUTOTEILE 1170101 · OPTIMAL 12345 · ATE 13046057782 · sbs 1501222261 · METELLI 2208190 · TEXTAR 2369801 · KLAXCAR FRANCE 24076Z · A.B.S. 37791 · BENDIX 510522 · JURID 572575J · STOP 572575S · SWAG 60116188 · VALEO 601337 · GIRLING 6133929 · MAPCO 6968 · TRISCAN 811014047 · CIFAM 8228190 · TRUSTING 8350 · HELLA 8DB355013141 · MGA 938 · BORG & BECK BBP2060 · FTE BL2562A1 · OPTIMAL BP12345 · QUINTON HAZELL BP1621 · OPEN PARTS BPA085214 · FERODO FDB4177 · TRW GDB3392 · DELPHI LP2030 · National NP2287 · BREMBO P56058 · AUTOMOTOR France PBP0138 · FEBI BILSTEIN 116188 · ICER 181876 · RECOFICIAL 181876 · VALEO 301337 · DACO Germany 322617 · 4U Autoparts 37616NS · MOBILAND 429103670 · JP GROUP 4363600810 · CHAMPION 572575CH · SWAG 60 11 6188
Compatible vehicles
NISSAN: MURANO I (Z50), MURANO II (Z51), NAVARA NP300 (D40), NAVARA NP300 Platvorm veoauto/šassii (D40), PATHFINDER III (R51) · RENAULT: KOLEOS I (HY_)
Piduriklotsi komplekt, ketaspidur SASIC 6214036
| Article | 6214036 |
| Brand | SASIC |
| Product group | Piduriklotsi komplekt, ketaspidur |
| Country of origin | |
| OE-numbri jaoks | 410603072R |
| Installatsiooni pool | Esisild |
| Tootja piirang | SUM |
| Jämedus/Tugevus (mm) | 16, 5 |
| Kulumishoiatus kontakt | ilma akustilise kulumihoiatuseta |
| WVA-number | 23698 |
| WVA-number | 23699 |
| RENAULT | 410600023R |
| RENAULT | 410603072R |
| NISSAN | 41060CC090 |
| NISSAN | 41060EB325 |
| NISSAN | D10601BN0A |
| NISSAN | D10601MF0A |
| NISSAN | D10605X00A |
| NISSAN | DA060EB325 |

