OEM numbers
MERCEDES-BENZ 0009978092 · FORD 105E8620 · FORD 105E8620A · FORD 118E8620A · VAUXHALL 1340610 · FORD 1503390 · FORD 1576983 · SUZUKI 17521-71520 · SUZUKI 17521-77300 · ALFA ROMEO 195320510300 · LANCIA 2068048 · FORD 2733E8620A · FIAT 4045907 · FIAT 4060534 · AUTOBIANCHI 4060534 · FIAT 4108792 · FIAT 4108793 · SEAT 4146147 · FIAT 4153056 · FIAT 4153107 · AUTOBIANCHI 4156930 · SEAT 4253056 · VAUXHALL 4290170 · FORD 5002897 · FORD 5006407 · FORD 5007185 · FORD 5007186 · FORD 5007242 · FORD 5007299 · FORD 5013515 · BMW 50310724004 · PEUGEOT 574090 · PEUGEOT 574911 · PEUGEOT 575030 · PEUGEOT 575036 · PEUGEOT 575044 · PEUGEOT 575051 · PEUGEOT 575060 · CITROËN 5750F7 · PEUGEOT 5750F7 · ALFA ROMEO 60513081 · ALFA ROMEO 60558595 · FORD 691F8620AA · FIAT 7554502 · LANCIA 7554502 · RENAULT 7700706942 · BMW 8502323 · FORD 86AB6C301BA · MERCEDES-BENZ 9.5X750-N-275
Alternatives and compatible parts
BOSCH 1 987 947 320 · BOSCH 1 987 947 632 · BOSCH 1 987 947 686 · DAYCO 10295 · ROULUNDS RUBBER 1070 · KLEBER 1072 · AD 10A0750 · DAYCO 10A0750C · DAYCO 10A0750GL · DAYCO 10A0750HD · VEYANCE 10AV0750 · FAI AutoParts 10AV0750 · KLEBER 10X745 · KLEBER 10X750 · OPTIBELT 10X750 · OPTIBELT 10X750 · CONTINENTAL CTAM 11.5X755 · CONTINENTAL CTAM 11.5X755LD · KLEBER 1104 · ROULUNDS RUBBER 1135 · OPTIBELT 1147 · OPTIBELT 1150 · VEYANCE 1356H · VEYANCE 1723 · ROULUNDS RUBBER 1A0750 · ROULUNDS RUBBER 1A0757 · DAYCO 2006 · DAYCO 2075 · MAGNETI MARELLI 340101000750 · MAGNETI MARELLI 340101000757 · DAYCO 4029 · Schaeffler INA 537 0001 10 · DAYCO 6104 · DAYCO 6162 · DAYCO 6210 · CONTINENTAL CTAM 6578035 · CONTINENTAL CTAM 6587149 · DAYCO 6624 · DAYCO 6624D · DAYCO 698 · DAYCO 703SD · FIRESTONE 706 · DAYCO 706S · DAYCO 710 · FIRESTONE 711 · DAYCO 711S · OPTIBELT 9,5 X 750 · SEMPERIT 9,5X750
Compatible vehicles
ALFA ROMEO: 164 (164_) · AMC: EAGLE Luukpära, EAGLE Sedaan, EAGLE Universaal · AUSTIN: MAESTRO Fastback (XC), MONTEGO (XE), MONTEGO Universaal (XE) · BEDFORD: RASCAL Buss, RASCAL Kaubik · CITROËN: 2 CV, 2 CV AKZ Kaubik/universaal, ACADIANE, AMI, AMI Break · FIAT: 133 (133_), 600 (113_), 850 (100_), 850 Spider (100_), ARGENTA (132_) · FORD: CAPRI I (ECJ), CAPRI II (GECP), CAPRI III (GECP), CORTINA, CORTINA Estate · FORD OTOSAN: ANADOL, ANADOL Estate · GME: RASCAL Buss, RASCAL Platvorm veoauto/šassii · LADA: OKA (1111_) · LANCIA: FULVIA Kupee (818_), THEMA (834_), THEMA SW (834_) · MERCEDES-BENZ: PONTON (W120), S-CLASS (W126), S-CLASS Kupee (C126), SL (R107) · MG: MAESTRO, MONTEGO · PEUGEOT: 204, 204 Break, 304 (_04M_), 304 Break (_04D_), 304 Kabriolett (_04B_) · PORSCHE: 911 (993) · RENAULT: 18 (134_), 18 Variable (135_) · ROVER: MONTEGO, MONTEGO Estate (XE) · SANTANA: SAMURAI · SEAT: 133 (133A), IBIZA I (21A), MALAGA (23A), RONDA (22A) · SUZUKI: CARRY Buss, CARRY Buss (0S), CARRY Kaubik, CARRY Kaubik (0S), CARRY Kaubik (ED) · TALBOT: TAGORA · VAUXHALL: RASCAL Buss (RAS), RASCAL Platvorm veoauto/šassii (RAS) · VOLVO: 340-360 (343, 345), 340-360 Sedaan (344), 740 (744), 740 Kombi (745), 760 (704, 764)
Kiilrihmad GATES 6210MC

| Article | 6210MC |
| Brand | GATES |
| Product group | Kiilrihmad |
| EAN | 5412571000405 |
| Country of origin | |
| Weight | 0.057 kg |
| Pikkus (mm) | 750 |
| Laius (mm) | 10 |
| Värv | must |
| pikkus väljast (mm) | 760 |
| Rihmamaterjal | Polükloropreen (neopreen) |
| Veorihmamaterjal | Polüester |
| MERCEDES-BENZ | 0009978092 |
| FORD | 105E8620 |
| FORD | 105E8620A |
| FORD | 118E8620A |
| VAUXHALL | 1340610 |
| FORD | 1503390 |
| FORD | 1576983 |
| SUZUKI | 17521-71520 |
| SUZUKI | 17521-77300 |
| ALFA ROMEO | 195320510300 |
| LANCIA | 2068048 |
| FORD | 2733E8620A |
| FIAT | 4045907 |
| FIAT | 4060534 |
| AUTOBIANCHI | 4060534 |
| FIAT | 4108792 |
| FIAT | 4108793 |
| SEAT | 4146147 |
| FIAT | 4153056 |
| FIAT | 4153107 |
| AUTOBIANCHI | 4156930 |
| SEAT | 4253056 |
| VAUXHALL | 4290170 |
| FORD | 5002897 |
| FORD | 5006407 |
| FORD | 5007185 |
| FORD | 5007186 |
| FORD | 5007242 |
| FORD | 5007299 |
| FORD | 5013515 |
| BMW | 50310724004 |
| PEUGEOT | 574090 |
| PEUGEOT | 574911 |
| PEUGEOT | 575030 |
| PEUGEOT | 575036 |
| PEUGEOT | 575044 |
| PEUGEOT | 575051 |
| PEUGEOT | 575060 |
| CITROËN | 5750F7 |
| PEUGEOT | 5750F7 |
| ALFA ROMEO | 60513081 |
| ALFA ROMEO | 60558595 |
| FORD | 691F8620AA |
| FIAT | 7554502 |
| LANCIA | 7554502 |
| RENAULT | 7700706942 |
| BMW | 8502323 |
| FORD | 86AB6C301BA |
| MERCEDES-BENZ | 9.5X750-N-275 |
