OEM numbers
SEAT 027141025T · VW 027141025T · AUDI 027141026 · SEAT 027141026 · VW 027141026 · AUDI 027141026A · VW 027141026A · SEAT 027141026C · VW 027141026C · VW 027141026D · VW 027141026T · VW 027141031J · AUDI 027141032B · SEAT 027141032B · VW 027141032B · AUDI 027141032T · VW 027141032T · AUDI 027141033B · VW 027141033B · AUDI 027141033C · SEAT 027141033C · VW 027141033C · AUDI 027141033H · VW 027141033H · AUDI 027141033J · VW 027141033J · AUDI 027141033N · VW 027141033N · AUDI 027141033T · VW 027141033T · VW 027141033TX · VW 037198141AX · AUDI 06A141025A · SKODA 06A141025A · VW 06A141025A · AUDI 06A141025J · SEAT 06A141025J · SKODA 06A141025J · VW 06A141025J · AUDI 06A141025Q · SEAT 06A141025Q · SKODA 06A141025Q · VW 06A141025Q · AUDI 06A141031B · SKODA 06A141031B · VW 06A141031B · AUDI 06A141031J · SEAT 06A141031J · SKODA 06A141031J · VW 06A141031J
Alternatives and compatible parts
STELLOX 07-01140-SX · TOPRAN 108 514 · VALEO 844142 · MEC-DIESEL LK03064 · SEAT 027141025T · VW 027141025T · AUDI 027141026 · SEAT 027141026 · VW 027141026 · AUDI 027141026A · VW 027141026A · SEAT 027141026C · VW 027141026C · VW 027141026D · VW 027141026T · VW 027141031J · AUDI 027141032B · SEAT 027141032B · VW 027141032B · AUDI 027141032T · VW 027141032T · AUDI 027141033B · VW 027141033B · AUDI 027141033C · SEAT 027141033C · VW 027141033C · AUDI 027141033H · VW 027141033H · AUDI 027141033J · VW 027141033J · AUDI 027141033N · VW 027141033N · AUDI 027141033T · VW 027141033T · VW 027141033TX · VW 037198141AX · AUDI 06A141025A · SKODA 06A141025A · VW 06A141025A · AUDI 06A141025J · SEAT 06A141025J · SKODA 06A141025J · VW 06A141025J · AUDI 06A141025Q · SEAT 06A141025Q · SKODA 06A141025Q · VW 06A141025Q · AUDI 06A141031B
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 621 3014 22
| Article | 621 3014 22 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108829887 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.82 kg |
| Läbimõõt [mm] | 210 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos turvarõngaga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos turvakruvide kopmlektiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survetaldrikuga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | kummihülsiga |
| SEAT | 027141025T |
| VW | 027141025T |
| AUDI | 027141026 |
| SEAT | 027141026 |
| VW | 027141026 |
| AUDI | 027141026A |
| VW | 027141026A |
| SEAT | 027141026C |
| VW | 027141026C |
| VW | 027141026D |
| VW | 027141026T |
| VW | 027141031J |
| AUDI | 027141032B |
| SEAT | 027141032B |
| VW | 027141032B |
| AUDI | 027141032T |
| VW | 027141032T |
| AUDI | 027141033B |
| VW | 027141033B |
| AUDI | 027141033C |
| SEAT | 027141033C |
| VW | 027141033C |
| AUDI | 027141033H |
| VW | 027141033H |
| AUDI | 027141033J |
| VW | 027141033J |
| AUDI | 027141033N |
| VW | 027141033N |
| AUDI | 027141033T |
| VW | 027141033T |
| VW | 027141033TX |
| VW | 037198141AX |
| AUDI | 06A141025A |
| SKODA | 06A141025A |
| VW | 06A141025A |
| AUDI | 06A141025J |
| SEAT | 06A141025J |
| SKODA | 06A141025J |
| VW | 06A141025J |
| AUDI | 06A141025Q |
| SEAT | 06A141025Q |
| SKODA | 06A141025Q |
| VW | 06A141025Q |
| AUDI | 06A141031B |
| SKODA | 06A141031B |
| VW | 06A141031B |
| AUDI | 06A141031J |
| SEAT | 06A141031J |
| SKODA | 06A141031J |
| VW | 06A141031J |

