OEM numbers
FORD 1005193 · FORD 1018702 · FORD 1087002 · FORD 1317908 · FORD 96FG7550D2A · FORD 96FG7550D2B · FORD 96FG7563D2A · FORD 96FX7L596BA
Alternatives and compatible parts
SACHS 3000803001 · BORG & BECK 4SK1330L · VALEO 826043 · UNIPART GCK808AF · BORG & BECK HK6572 · AISIN KZ081R · National NCK924 · TTV TCK3924 · MOTAQUIP VCK856 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J2003149 · PartsTec PTA204-0119 · NK 132552 · SACHS 3000 803 001 · MAXGEAR 61-5090 · ASHIKA 92-03-381 · JAPKO 92381 · KAWE 961371 · BLUE PRINT ADM530100 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1221 · National CK9405 · National CK9472 · OPEN PARTS CLK9031.02 · DENCKERMANN K100479 · JAPANPARTS KF-381 · AISIN KZ-081R · AISIN KZ-085R · CLUTCHNUS MCK3136 · MECARM MK9913D · WESTLAKE WFD020 · SRLine S32-040 · JAPANPARTS KF381JM · MEC-DIESEL VA826646 · MEC-DIESEL LK03044 · MEC-DIESEL VA826043 · Burig B0C10332 · MAPA 002210609 · VALEO 826048 · VALEO 826935 · KAVO PARTS CP-5036 · COMLINE ECK064 · MDR EXE-FMS2026 · EXEDY FMS2026 · BORG & BECK HK6572 · RYMEC JT6572 · PROCODIS FRANCE KTE279 · PROCODIS FRANCE KTE279SB · LUCAS LKCA640020 · NIPPARTS N2003141
Compatible vehicles
FORD: FIESTA IV (JA_, JB_), FIESTA Kaubik/luukpära (JV_), FIESTA Kaubik/mikrobuss (J5_, J3_) · MAZDA: 121 III (JASM, JBSM)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 621 2135 09
| Article | 621213509 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108026231 |
| Country of origin | |
| Weight | 4.021 kg |
| Läbimõõt [mm] | 210 |
| FORD | 1005193 |
| FORD | 1018702 |
| FORD | 1087002 |
| FORD | 1317908 |
| FORD | 96FG7550D2A |
| FORD | 96FG7550D2B |
| FORD | 96FG7563D2A |
| FORD | 96FX7L596BA |

