OEM numbers
VW 027141025 · VW 027141025A · VW 027141025B · VW 027141025F · SEAT 027141025M · VW 027141025M · VW 027141025N · VW 027141025Q · VW 027141031 · VW 027141031A · VW 027141031B · VW 027141031C · VW 027141031K · VW 027141032 · VW 027141032A · VW 027141032C · VW 027141032D · SEAT 027141032F · VW 027141032F · VW 027141032G · VW 027141032H · VW 027141032J · VW 027141032K · VW 027141032L · VW 027141033F · VW 027141033M · VW 027141033P · VW 027141033Q · VW 027141033R · VW 027141033S · VW 027198141BV · VW 027198141BX · VW 027198141V · VW 027198141X · VW 1GM141032
Alternatives and compatible parts
VALEO 003497 · NK 139932 · FEBI BILSTEIN 1997 · SACHS 3000082003 · SACHS 3000082004 · BORG & BECK 52149250 · BORG & BECK 52149350 · BORG & BECK 59149450 · VALEO 624012 · VALEO 899047 · FERODO CTK280 · UNIPART GCK596AF · BORG & BECK HK09797 · BORG & BECK HK4816 · BORG & BECK HK8219 · BORG & BECK HK9797 · TRIPLE FIVE KK327 · LAYCOCK LCK198 · National NCK145 · QUINTON HAZELL QKT177AF · BORG & BECK S01762C · BORG & BECK S01763A · BORG & BECK S01768B · TTV TCK3145 · MOTAQUIP VCK558 · EXEDY VWK2001 · BORG & BECK XHK10340 · MAPA 000210409 · OSSCA 03946 · STELLOX 07-01059-SX · STATIM 100.303 · STATIM 100.370 · MAPCO 10772 · TOPRAN 108 513 · JP GROUP 1130416110 · NK 139932 · PROFIT 2525-1029 · SACHS 3000 082 003 · RIDEX 479C0017 · MAXGEAR 61-5083 · VALEO 786043 · VALEO 801184 · ASAM AUTOMOTIVE 80216 · KAWE 954351 · BLUE PRINT ADV183020 · MDR AIS-KEVW30 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1210 · A.Z. Meisterteile AZMT-47-020-1213
Compatible vehicles
SEAT: CORDOBA (6K1, 6K2), IBIZA II (6K1), TOLEDO I (1L2) · VW: CADDY I (14), GOLF I (17), GOLF I Cabriolet (155), GOLF II (19E, 1G1), GOLF III (1H1)
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 621 0283 16
| Article | 621 0283 16 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4005108085351 |
| Country of origin | |
| Weight | 5.13 kg |
| Läbimõõt [mm] | 210 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos turvarõngaga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos turvakruvide kopmlektiga |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survetaldrikuga |
| VW | 027141025 |
| VW | 027141025A |
| VW | 027141025B |
| VW | 027141025F |
| SEAT | 027141025M |
| VW | 027141025M |
| VW | 027141025N |
| VW | 027141025Q |
| VW | 027141031 |
| VW | 027141031A |
| VW | 027141031B |
| VW | 027141031C |
| VW | 027141031K |
| VW | 027141032 |
| VW | 027141032A |
| VW | 027141032C |
| VW | 027141032D |
| SEAT | 027141032F |
| VW | 027141032F |
| VW | 027141032G |
| VW | 027141032H |
| VW | 027141032J |
| VW | 027141032K |
| VW | 027141032L |
| VW | 027141033F |
| VW | 027141033M |
| VW | 027141033P |
| VW | 027141033Q |
| VW | 027141033R |
| VW | 027141033S |
| VW | 027198141BV |
| VW | 027198141BX |
| VW | 027198141V |
| VW | 027198141X |
| VW | 1GM141032 |

