OEM numbers
TOYOTA 3121002040 · TOYOTA 3121002040A · TOYOTA 3121002040B · TOYOTA 312100W010 · TOYOTA 3121012100 · TOYOTA 3121012180 · TOYOTA 3121012210 · TOYOTA 3121016100 · TOYOTA 3121016101 · TOYOTA 3121020200 · TOYOTA 3121023010 · TOYOTA 3121023011 · TOYOTA 3121023012 · TOYOTA 3121027010 · TOYOTA 3121027011 · TOYOTA 3121028010 · TOYOTA 3123001030 · TOYOTA 3123001070 · TOYOTA 3123010060 · TOYOTA 3123010061 · TOYOTA 3123012040 · TOYOTA 3123012100 · TOYOTA 3123012110 · TOYOTA 3123012111 · TOYOTA 3123012130 · TOYOTA 3123012140 · TOYOTA 3123016060 · TOYOTA 3123016061 · TOYOTA 3123016081 · TOYOTA 3123016081A · TOYOTA 3123052010 · TOYOTA 3123052011 · TOYOTA 312500D030 · TOYOTA 312500D060
Alternatives and compatible parts
ASHIKA 92-02-2090 · JAPKO 922090 · KAVO PARTS CP-1141 · RYMEC JT1353 · JAPANPARTS KF-2090 · ZEKKERT KS-4353 · MDR MCK-12090 · QUINTON HAZELL QKT1419AF · NPS T200A21 · MEC-DIESEL LK04711 · KAMOKA KC332 · TOYOTA 3121002040 · TOYOTA 3121002040A · TOYOTA 3121002040B · TOYOTA 312100W010 · TOYOTA 3121012100 · TOYOTA 3121012180 · TOYOTA 3121012210 · TOYOTA 3121016100 · TOYOTA 3121016101 · TOYOTA 3121020200 · TOYOTA 3121023010 · TOYOTA 3121023011 · TOYOTA 3121023012 · TOYOTA 3121027010 · TOYOTA 3121027011 · TOYOTA 3121028010 · TOYOTA 3123001030 · TOYOTA 3123001070 · TOYOTA 3123010060 · TOYOTA 3123010061 · TOYOTA 3123012040 · TOYOTA 3123012100 · TOYOTA 3123012110 · TOYOTA 3123012111 · TOYOTA 3123012130 · TOYOTA 3123012140 · TOYOTA 3123016060 · TOYOTA 3123016061 · TOYOTA 3123016081 · TOYOTA 3123016081A · TOYOTA 3123052010 · TOYOTA 3123052011 · TOYOTA 312500D030 · TOYOTA 312500D060
Sidurikomplekt Schaeffler LuK 620 3448 00
| Article | 620 3448 00 |
| Brand | Schaeffler LuK |
| Product group | Sidurikomplekt |
| EAN | 4014870525736 |
| Country of origin | |
| Weight | 4.56 kg |
| Läbimõõt [mm] | 201 |
| Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos survelaagriga |
| TOYOTA | 3121002040 |
| TOYOTA | 3121002040A |
| TOYOTA | 3121002040B |
| TOYOTA | 312100W010 |
| TOYOTA | 3121012100 |
| TOYOTA | 3121012180 |
| TOYOTA | 3121012210 |
| TOYOTA | 3121016100 |
| TOYOTA | 3121016101 |
| TOYOTA | 3121020200 |
| TOYOTA | 3121023010 |
| TOYOTA | 3121023011 |
| TOYOTA | 3121023012 |
| TOYOTA | 3121027010 |
| TOYOTA | 3121027011 |
| TOYOTA | 3121028010 |
| TOYOTA | 3123001030 |
| TOYOTA | 3123001070 |
| TOYOTA | 3123010060 |
| TOYOTA | 3123010061 |
| TOYOTA | 3123012040 |
| TOYOTA | 3123012100 |
| TOYOTA | 3123012110 |
| TOYOTA | 3123012111 |
| TOYOTA | 3123012130 |
| TOYOTA | 3123012140 |
| TOYOTA | 3123016060 |
| TOYOTA | 3123016061 |
| TOYOTA | 3123016081 |
| TOYOTA | 3123016081A |
| TOYOTA | 3123052010 |
| TOYOTA | 3123052011 |
| TOYOTA | 312500D030 |
| TOYOTA | 312500D060 |

