Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

TOYOTA 11115-0L020-B0 · TOYOTA 11115-30031-B0 · TOYOTA 11115-30032-B0

Alternatives and compatible parts

ELRING 588.830 · GLASER H40533-10 · AJUSA 10159710 · GUARNITAUTO 104465-5252 · RED-LINE 34TO015 · TRISCAN 501-7591 · ELRING 588.830 · CORTECO 83403274 · MEC-DIESEL 875061 · PAYEN AG7530 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-2174 · BGA CH1544A · GLASER H40533-10 · FAI AutoParts HG2132A · HERTH+BUSS JAKOPARTS J1252101 · WILMINK GROUP WG1003473 · WILMINK GROUP WG1160119 · WILMINK GROUP WG1245797 · WILMINK GROUP WG1754780 · WILMINK GROUP WG2133964 · WILMINK GROUP WG2149478 · WILMINK GROUP WG1756996 · KAMOKA 8701268 · MEC-DIESEL 875061 · TOYOTA 11115-0L020-B0 · TOYOTA 11115-30031-B0 · TOYOTA 11115-30032-B0

Tihend, silindripea VICTOR REINZ 61-53980-10

Article61-53980-10
BrandVICTOR REINZ
Product groupTihend, silindripea
EAN4026634040386
Country of originSaksamaa
Weight0.41 kg
Jämedus/Tugevus (mm)0, 9
Läbimõõt [mm]97, 5
ainult ühenduses koos14-32388-01
TihendiliikMetall-Kihiline-Tihend
44.6€
Availability 4
1
TOYOTA11115-0L020-B0
TOYOTA11115-30031-B0
TOYOTA11115-30032-B0
ELRING588.830
GLASERH40533-10
AJUSA10159710
GUARNITAUTO104465-5252
RED-LINE34TO015
TRISCAN501-7591
ELRING588.830
CORTECO83403274
MEC-DIESEL875061
PAYENAG7530
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-2174
BGACH1544A
GLASERH40533-10
FAI AutoPartsHG2132A
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1252101
WILMINK GROUPWG1003473
WILMINK GROUPWG1160119
WILMINK GROUPWG1245797
WILMINK GROUPWG1754780
WILMINK GROUPWG2133964
WILMINK GROUPWG2149478
WILMINK GROUPWG1756996
KAMOKA8701268
MEC-DIESEL875061
TOYOTA11115-0L020-B0
TOYOTA11115-30031-B0
TOYOTA11115-30032-B0