Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

MITSUBISHI MD062144 · MITSUBISHI MD151228

Alternatives and compatible parts

GOETZE 30-026721-00 · GLASER 50416 · ELRING 560.014 · ELRING 560.015 · PAYEN BM830 · GLASER H80892-00 · ELWIS ROYAL 0038856 · AJUSA 10016200 · JPN 25U5012-JPN · CORTECO 414228P · ELRING 560.015 · MEC-DIESEL 871645 · Autopumps UK AHGW840 · PAYEN BM830 · BGA CH5369 · GLASER H80892-00 · FAI AutoParts HG349 · MOTIVE HGW840 · PATRON PG2-0218 · RED-LINE 34MI050 · MV Parts MV 90613 · MEC-DIESEL 871645 · WXQP 11443 · WILMINK GROUP WG1004007 · WILMINK GROUP WG1085339 · WILMINK GROUP WG1158632 · WILMINK GROUP WG1176674 · WILMINK GROUP WG1227563 · WILMINK GROUP WG1245427 · WILMINK GROUP WG1928875 · WILMINK GROUP WG1757726 · MITSUBISHI MD062144 · MITSUBISHI MD151228

Compatible vehicles

MITSUBISHI: CORDIA (A21_A, AB, AC), ECLIPSE I (D2_A), ECLIPSE Kabriolett, GALANT VI (E3_A), GALANT VI Sedaan (E3_A)

Tihend, silindripea VICTOR REINZ 61-52240-00

Article61-52240-00
BrandVICTOR REINZ
Product groupTihend, silindripea
Country of originSaksamaa
Weight0.168 kg
Läbimõõt [mm]82
ainult ühenduses koos14-55012-01
TihendiliikPehme-metall-tihend
14.18€
Out of stock
1
MITSUBISHIMD062144
MITSUBISHIMD151228
GOETZE30-026721-00
GLASER50416
ELRING560.014
ELRING560.015
PAYENBM830
GLASERH80892-00
ELWIS ROYAL0038856
AJUSA10016200
JPN25U5012-JPN
CORTECO414228P
ELRING560.015
MEC-DIESEL871645
Autopumps UKAHGW840
PAYENBM830
BGACH5369
GLASERH80892-00
FAI AutoPartsHG349
MOTIVEHGW840
PATRONPG2-0218
RED-LINE34MI050
MV PartsMV 90613
MEC-DIESEL871645
WXQP11443
WILMINK GROUPWG1004007
WILMINK GROUPWG1085339
WILMINK GROUPWG1158632
WILMINK GROUPWG1176674
WILMINK GROUPWG1227563
WILMINK GROUPWG1245427
WILMINK GROUPWG1928875
WILMINK GROUPWG1757726
MITSUBISHIMD062144
MITSUBISHIMD151228

Frequently bought together