Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

NISSAN 11044-BX005

Alternatives and compatible parts

ELRING 306.340 · GLASER H80855-00 · ELWIS ROYAL 0022474 · AJUSA 10180600 · STELLOX 11-25201-SX · JPN 25U1117M-JPN · ELRING 306.340 · CORTECO 415601P · MEC-DIESEL 870834 · MEC-DIESEL 872974 · PAYEN AH6300 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1921 · BGA CH8597 · GLASER H80855-00 · FAI AutoParts HG1844 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J1251087 · WILMINK GROUP WG1003972 · WILMINK GROUP WG1191933 · WILMINK GROUP WG1228604 · WILMINK GROUP WG1244704 · WILMINK GROUP WG1449532 · WILMINK GROUP WG1928778 · WILMINK GROUP WG1758424 · KAMOKA 8701413 · MEC-DIESEL 870834 · MEC-DIESEL 872974 · NISSAN 11044-BX005

Tihend, silindripea VICTOR REINZ 61-34185-00

Article61-34185-00
BrandVICTOR REINZ
Product groupTihend, silindripea
EAN4026634388822
Country of originSaksamaa
Weight0.16 kg
Jämedus/Tugevus (mm)0, 6
Läbimõõt [mm]73, 5
TihendiliikMetall-Kihiline-Tihend
23.59€
Availability 10
1
NISSAN11044-BX005
ELRING306.340
GLASERH80855-00
ELWIS ROYAL0022474
AJUSA10180600
STELLOX11-25201-SX
JPN25U1117M-JPN
ELRING306.340
CORTECO415601P
MEC-DIESEL870834
MEC-DIESEL872974
PAYENAH6300
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-1921
BGACH8597
GLASERH80855-00
FAI AutoPartsHG1844
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1251087
WILMINK GROUPWG1003972
WILMINK GROUPWG1191933
WILMINK GROUPWG1228604
WILMINK GROUPWG1244704
WILMINK GROUPWG1449532
WILMINK GROUPWG1928778
WILMINK GROUPWG1758424
KAMOKA8701413
MEC-DIESEL870834
MEC-DIESEL872974
NISSAN11044-BX005