Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

VOLVO 3 345 349 · OPEL 44 01 518 · OPEL 44 02 948 · RENAULT 77 00 853 954 · DACIA 77 00 853 954 · RENAULT TRUCKS 77 00 853 954 · RENAULT 82 00 188 114 · DACIA 82 00 188 114 · RENAULT TRUCKS 82 00 188 114 · MITSUBISHI M345349

Alternatives and compatible parts

AJUSA 10095110 · GLASER 19585 · ELRING 219.720 · PAYEN BY050 · GLASER H19585-10 · AJUSA 10095110 · GUARNITAUTO 103749-1915 · ELRING 219.721 · CORTECO 414329P · TRISCAN 501-4256 · MEC-DIESEL 873670 · MEC-DIESEL 874278 · PAYEN AD5040 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1703 · BGA CH7302A · GLASER H19585-10 · FAI AutoParts HG1401A · FAI AutoParts HG781 · PATRON PG2-0088 · WILMINK GROUP WG1003109 · WILMINK GROUP WG1009041 · WILMINK GROUP WG1087731 · WILMINK GROUP WG1176588 · WILMINK GROUP WG1227626 · WILMINK GROUP WG1244614 · WILMINK GROUP WG2047178 · WILMINK GROUP WG1758045 · MEC-DIESEL 873670 · MEC-DIESEL 874278 · VOLVO 3 345 349 · OPEL 44 01 518 · OPEL 44 02 948 · RENAULT 77 00 853 954 · DACIA 77 00 853 954 · RENAULT TRUCKS 77 00 853 954 · RENAULT 82 00 188 114 · DACIA 82 00 188 114 · RENAULT TRUCKS 82 00 188 114 · MITSUBISHI M345349

Compatible vehicles

DACIA: PICK UP, SOLENZA (B41_) · MITSUBISHI: CARISMA (DA_), CARISMA Sedaan (DA_) · OPEL: ARENA Buss (A97), ARENA Combi (A97), ARENA Kaubik (A97), ARENA Kaubik (TB, TF) · RENAULT: 19 I (B/C53_), 19 I Chamade (L53_), 19 II (B/C53_), 19 II Chamade (L53_), 19 II Kaubik/luukpära (S53_) · VAUXHALL: ARENA Combi (A97), ARENA Van (A97) · VOLVO: 440 (445), 460 (464), S40 I (644), V40 Universaal (645)

Tihend, silindripea VICTOR REINZ 61-33685-10

Article61-33685-10
BrandVICTOR REINZ
Product groupTihend, silindripea
EAN4026634208540
Country of originSaksamaa
Weight0.2 kg
Jämedus/Tugevus (mm)1, 5
Läbimõõt [mm]81
ainult ühenduses koos14-32161-01
Sälkude-/aukudearv1
17.99€
Availability 5
1
VOLVO3 345 349
OPEL44 01 518
OPEL44 02 948
RENAULT77 00 853 954
DACIA77 00 853 954
RENAULT TRUCKS77 00 853 954
RENAULT82 00 188 114
DACIA82 00 188 114
RENAULT TRUCKS82 00 188 114
MITSUBISHIM345349
AJUSA10095110
GLASER19585
ELRING219.720
PAYENBY050
GLASERH19585-10
AJUSA10095110
GUARNITAUTO103749-1915
ELRING219.721
CORTECO414329P
TRISCAN501-4256
MEC-DIESEL873670
MEC-DIESEL874278
PAYENAD5040
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-1703
BGACH7302A
GLASERH19585-10
FAI AutoPartsHG1401A
FAI AutoPartsHG781
PATRONPG2-0088
WILMINK GROUPWG1003109
WILMINK GROUPWG1009041
WILMINK GROUPWG1087731
WILMINK GROUPWG1176588
WILMINK GROUPWG1227626
WILMINK GROUPWG1244614
WILMINK GROUPWG2047178
WILMINK GROUPWG1758045
MEC-DIESEL873670
MEC-DIESEL874278
VOLVO3 345 349
OPEL44 01 518
OPEL44 02 948
RENAULT77 00 853 954
DACIA77 00 853 954
RENAULT TRUCKS77 00 853 954
RENAULT82 00 188 114
DACIA82 00 188 114
RENAULT TRUCKS82 00 188 114
MITSUBISHIM345349

Frequently bought together