Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

RENAULT 77 00 743 369 · RENAULT 77 00 867 870

Alternatives and compatible parts

AJUSA 10026210 · GLASER 18272 · GOETZE 30-026577-10 · ELRING 984.265 · ELRING 984.266 · PAYEN BS530 · GLASER H18272-10 · ELWIS ROYAL 0046818 · AJUSA 10026210 · CORTECO 411373P · MEC-DIESEL 873640 · ELRING 984.267 · Autopumps UK AHGR540F · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1705 · PAYEN BS531 · BGA CH4369A · GLASER H18272-10 · FAI AutoParts HG508 · MOTIVE HGR540 · MOTIVE HGR540F · WILMINK GROUP WG1003094 · WILMINK GROUP WG1158719 · WILMINK GROUP WG1176705 · WILMINK GROUP WG1195847 · WILMINK GROUP WG1227347 · WILMINK GROUP WG1757513 · RENAULT 77 00 743 369 · RENAULT 77 00 867 870

Compatible vehicles

RENAULT: 19 I (B/C53_), 19 I Chamade (L53_), 19 I Kaubik/luukpära (S53_), 19 II (B/C53_), 19 II Chamade (L53_) · SUZUKI: SAMURAI Maastur kinnine (SJ_), SAMURAI Maastur lahtine (SJ_)

Tihend, silindripea VICTOR REINZ 61-31210-10

Article61-31210-10
BrandVICTOR REINZ
Product groupTihend, silindripea
Country of originSaksamaa
Weight0.225 kg
Jämedus/Tugevus (mm)1, 75
Läbimõõt [mm]81
ainult ühenduses koos14-32088-01
Aukude arv1
15.76€
Out of stock
1
RENAULT77 00 743 369
RENAULT77 00 867 870
AJUSA10026210
GLASER18272
GOETZE30-026577-10
ELRING984.265
ELRING984.266
PAYENBS530
GLASERH18272-10
ELWIS ROYAL0046818
AJUSA10026210
CORTECO411373P
MEC-DIESEL873640
ELRING984.267
Autopumps UKAHGR540F
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-1705
PAYENBS531
BGACH4369A
GLASERH18272-10
FAI AutoPartsHG508
MOTIVEHGR540
MOTIVEHGR540F
WILMINK GROUPWG1003094
WILMINK GROUPWG1158719
WILMINK GROUPWG1176705
WILMINK GROUPWG1195847
WILMINK GROUPWG1227347
WILMINK GROUPWG1757513
RENAULT77 00 743 369
RENAULT77 00 867 870

Frequently bought together