Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

CITROËN 0209.K0 · PEUGEOT 0209.K0 · TALBOT 0209.K0 · CITROËN 93 510 264

Alternatives and compatible parts

AJUSA 10015900 · AJUSA 10015910 · GOETZE 30-026390-10 · GOETZE 30-026391-10 · ELRING 984.079 · ELRING 984.087 · PAYEN BJ720 · PAYEN BJ730 · GLASER H02359-00 · GLASER H07781-00 · BBR Automotive 001-10-18445 · AJUSA 10100410 · GUARNITAUTO 103628-1916 · RED-LINE 34SZ005 · TRISCAN 501-5519 · TRISCAN 501-5536 · MEC-DIESEL 870151 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-2006 · BGA CH5308A · GLASER H07781-00 · FAI AutoParts HG561E · WILMINK GROUP WG1002761 · WILMINK GROUP WG1159435 · WILMINK GROUP WG1244394 · WILMINK GROUP WG2133786 · WILMINK GROUP WG1991625 · MEC-DIESEL 870151 · CITROËN 0209.K0 · PEUGEOT 0209.K0 · TALBOT 0209.K0 · CITROËN 93 510 264

Tihend, silindripea VICTOR REINZ 61-29165-10

Article61-29165-10
BrandVICTOR REINZ
Product groupTihend, silindripea
EAN4026634103937
Country of originSaksamaa
Weight0.21 kg
Jämedus/Tugevus (mm)1, 6
Läbimõõt [mm]84
Sälkude-/aukudearv2
TihendiliikPehme-tihend
24.63€
Availability 4
1
CITROËN0209.K0
PEUGEOT0209.K0
TALBOT0209.K0
CITROËN93 510 264
AJUSA10015900
AJUSA10015910
GOETZE30-026390-10
GOETZE30-026391-10
ELRING984.079
ELRING984.087
PAYENBJ720
PAYENBJ730
GLASERH02359-00
GLASERH07781-00
BBR Automotive001-10-18445
AJUSA10100410
GUARNITAUTO103628-1916
RED-LINE34SZ005
TRISCAN501-5519
TRISCAN501-5536
MEC-DIESEL870151
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-2006
BGACH5308A
GLASERH07781-00
FAI AutoPartsHG561E
WILMINK GROUPWG1002761
WILMINK GROUPWG1159435
WILMINK GROUPWG1244394
WILMINK GROUPWG2133786
WILMINK GROUPWG1991625
MEC-DIESEL870151
CITROËN0209.K0
PEUGEOT0209.K0
TALBOT0209.K0
CITROËN93 510 264