Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

KIA 22311-27421

Alternatives and compatible parts

AJUSA 10183820 · ELRING 442.890 · GLASER H40767-20 · AJUSA 10183820 · GUARNITAUTO 102044-5253 · ELRING 442.890 · TRISCAN 501-5558 · MEC-DIESEL 874374 · MEC-DIESEL 875182 · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1063 · GLASER H40767-20 · FAI AutoParts HG2129B · HERTH+BUSS JAKOPARTS J1250537 · WILMINK GROUP WG1003137 · WILMINK GROUP WG1033289 · WILMINK GROUP WG1177775 · WILMINK GROUP WG1192739 · WILMINK GROUP WG1228226 · WILMINK GROUP WG1244025 · WILMINK GROUP WG1245686 · WILMINK GROUP WG1449286 · WILMINK GROUP WG1449573 · WILMINK GROUP WG1704717 · WILMINK GROUP WG1805342 · WILMINK GROUP WG2133588 · CORTECO 83403103 · MV Parts MV H1306C · MV Parts MV H1090C · MEC-DIESEL 875182 · MEC-DIESEL 874374 · KIA 22311-27421

Compatible vehicles

KIA: CARENS III Mahtuniversaal (UN), CEE'D Luukpära (ED), CEE'D SW (ED), MAGENTIS II (MG), PRO CEE'D (ED)

Tihend, silindripea VICTOR REINZ 61-10010-20

Article61-10010-20
BrandVICTOR REINZ
Product groupTihend, silindripea
EAN4026635100515
Country of originSaksamaa
Weight0.47 kg
Jämedus/Tugevus (mm)1, 3
Läbimõõt [mm]84, 5
ainult ühenduses koos14-10372-01
Sälkude-/aukudearv3
TihendiliikMetall-Kihiline-Tihend
24.41€
Availability 5
1
KIA22311-27421
AJUSA10183820
ELRING442.890
GLASERH40767-20
AJUSA10183820
GUARNITAUTO102044-5253
ELRING442.890
TRISCAN501-5558
MEC-DIESEL874374
MEC-DIESEL875182
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-1063
GLASERH40767-20
FAI AutoPartsHG2129B
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1250537
WILMINK GROUPWG1003137
WILMINK GROUPWG1033289
WILMINK GROUPWG1177775
WILMINK GROUPWG1192739
WILMINK GROUPWG1228226
WILMINK GROUPWG1244025
WILMINK GROUPWG1245686
WILMINK GROUPWG1449286
WILMINK GROUPWG1449573
WILMINK GROUPWG1704717
WILMINK GROUPWG1805342
WILMINK GROUPWG2133588
CORTECO83403103
MV PartsMV H1306C
MV PartsMV H1090C
MEC-DIESEL875182
MEC-DIESEL874374
KIA22311-27421

Frequently bought together