Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

NISSAN 21400MB40A · NISSAN 21400MB41A · NISSAN 21400MB41B · NISSAN 21400MD41A · NISSAN 21400MD41B · NISSAN 21410MB40A · NISSAN 21410MB40B · RENAULT 5001874693 · RENAULT 7485130190 · RENAULT TRUCKS 7485130190

Alternatives and compatible parts

AKS DASIS 070175N · HIGHWAY AUTOMOTIVE 10037009 · 4SEASONS 123234 · EACLIMA 31R18151 · VAN WEZEL 33002418 · NISSENS 68742 · HELLA 8MK376751221 · MAHLE CR1045000P · AVA Clever Choice DN2418 · KOYORAD PL023261 · JDEUS 019M40 · FRIGAIR 0221.2003 · ABAKUS 042-017-0075 · AKS DASIS 070175N · REACH 1.40.22317.142 · AUTOGAMMA 107408 · MTR 12160688 · AHE 123.234 · KRAFT AUTOMOTIVE 1554101 · EACLIMA 31R18151 · BUGOBROT 40-DN2418 · NISSENS 68742 · MAXGEAR AC228381 · MAHLE CR 1045 000P · AVA Clever Choice DN2418 · PRASCO DN2418 · DENSO DRM23119 · FAST FT55015 · JDEUS M-0190400 · SATO tech R14032 · TitanX RD369019 · WILMINK GROUP WG1723435 · WILMINK GROUP WG2182263 · WILMINK GROUP WG2270654 · VAN WEZEL 33002418 · HIGHWAY AUTOMOTIVE 10037009 · MAGNETI MARELLI 350213213500 · RIDEX 470R0825 · Stark SKRD-0121008 · NPS N156N127A · WILMINK GROUP WG2116729 · VALEO 701403 · DT Spare Parts 6.00381 · WILMINK GROUP WG2473891 · NAPA NRA1283 · NISSAN 21400MB40A · NISSAN 21400MB41A · NISSAN 21400MB41B

Radiaator, mootorijahutus NRF 58484

Radiaator, mootorijahutus NRF 58484
Article58484
BrandNRF
Product groupRadiaator, mootorijahutus
EAN8718042162427
Country of originMadalmaad
Weight7.59 kg
MaterjalAlumiinium
Radiaatori tüüpJahutusribid joodetud
Netopikkus [mm]590
Netolaius [mm]445
Netosügavus [mm]40
143.23€
Availability 4
1
NISSAN21400MB40A
NISSAN21400MB41A
NISSAN21400MB41B
NISSAN21400MD41A
NISSAN21400MD41B
NISSAN21410MB40A
NISSAN21410MB40B
RENAULT5001874693
RENAULT7485130190
RENAULT TRUCKS7485130190
AKS DASIS070175N
HIGHWAY AUTOMOTIVE10037009
4SEASONS123234
EACLIMA31R18151
VAN WEZEL33002418
NISSENS68742
HELLA8MK376751221
MAHLECR1045000P
AVA Clever ChoiceDN2418
KOYORADPL023261
JDEUS019M40
FRIGAIR0221.2003
ABAKUS042-017-0075
AKS DASIS070175N
REACH1.40.22317.142
AUTOGAMMA107408
MTR12160688
AHE123.234
KRAFT AUTOMOTIVE1554101
EACLIMA31R18151
BUGOBROT40-DN2418
NISSENS68742
MAXGEARAC228381
MAHLECR 1045 000P
AVA Clever ChoiceDN2418
PRASCODN2418
DENSODRM23119
FASTFT55015
JDEUSM-0190400
SATO techR14032
TitanXRD369019
WILMINK GROUPWG1723435
WILMINK GROUPWG2182263
WILMINK GROUPWG2270654
VAN WEZEL33002418
HIGHWAY AUTOMOTIVE10037009
MAGNETI MARELLI350213213500
RIDEX470R0825
StarkSKRD-0121008
NPSN156N127A
WILMINK GROUPWG2116729
VALEO701403
DT Spare Parts6.00381
WILMINK GROUPWG2473891
NAPANRA1283
NISSAN21400MB40A
NISSAN21400MB41A
NISSAN21400MB41B