Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

VW 026 198 151 A · VW 026 198 151 B · VW 026 198 151 C · AUDI 026-198-151A · AUDI 026-198-151B · CUPRA 026198151A · CUPRA 026198151B · AUDI 026198151C · CUPRA 026198151C

Alternatives and compatible parts

GOETZE ENGINE 06 109700 00 · GOETZE ENGINE 06 502000 00 · TRW Engine Component 07 3317 · GOETZE ENGINE 08 109700 00 · GOETZE ENGINE 08 109700 10 · TRW Engine Component 09 3317 · TRW Engine Component 09 331700 · TRW Engine Component 09 394600 · TRW Engine Component 09 394700 · HASTINGS PISTON RING 2C4341 · HASTINGS PISTON RING 2M4341 · HASTINGS PISTON RING 4341 · KOLBENSCHMIDT 50 01041 1 · KOLBENSCHMIDT 80 00010 1 3 000 · SM 9 5037 00 · SM 9 5039 · COFAP DA 6476 · COFAP DA 6563 · COFAP DA.5172 · GOETZE ENGINE R48200 · GOETZE ENGINE RR83016 · GOETZE ENGINE 08-109700-00 · KOLBENSCHMIDT 800001013000 · MEC-DIESEL 812710 · YENMAK 91-09307-000 · Borsehung B18811 · WILMINK GROUP WG1010888 · WILMINK GROUP WG1010890 · WILMINK GROUP WG1023876 · WILMINK GROUP WG1023879 · WILMINK GROUP WG1096215 · WILMINK GROUP WG1096525 · WILMINK GROUP WG1100872 · WILMINK GROUP WG1212419 · WILMINK GROUP WG1285819 · WILMINK GROUP WG1287670 · WILMINK GROUP WG1295040 · WILMINK GROUP WG1295045 · WILMINK GROUP WG1295230 · WILMINK GROUP WG1298844 · WILMINK GROUP WG1904350 · WILMINK GROUP WG1904353 · Stark SKPRK-1020014 · RIDEX 444P0015 · MEC-DIESEL 812710 · VW 026 198 151 A · VW 026 198 151 B · VW 026 198 151 C

Kolvirõngakomplekt MAHLE 034 74 N0

Article034 74 N0
BrandMAHLE
Product groupKolvirõngakomplekt
EAN4009026547434
Country of originBelgia
Weight0.06 kg
Silindripuurava (mm)81, 01
Komponendinumber1. R1.5 IW Cr P
Komponendinumber2. NM 1.75
Komponendinumber3. 3S 3.0 Cr
pakendi pikkus [cm]12, 5
pakendi laius [cm]12, 50
pakendi kõrgus [cm]3, 00
Netokaal [g]30
9.49€
Availability 19
1
VW026 198 151 A
VW026 198 151 B
VW026 198 151 C
AUDI026-198-151A
AUDI026-198-151B
CUPRA026198151A
CUPRA026198151B
AUDI026198151C
CUPRA026198151C
GOETZE ENGINE06 109700 00
GOETZE ENGINE06 502000 00
TRW Engine Component07 3317
GOETZE ENGINE08 109700 00
GOETZE ENGINE08 109700 10
TRW Engine Component09 3317
TRW Engine Component09 331700
TRW Engine Component09 394600
TRW Engine Component09 394700
HASTINGS PISTON RING2C4341
HASTINGS PISTON RING2M4341
HASTINGS PISTON RING4341
KOLBENSCHMIDT50 01041 1
KOLBENSCHMIDT80 00010 1 3 000
SM9 5037 00
SM9 5039
COFAPDA 6476
COFAPDA 6563
COFAPDA.5172
GOETZE ENGINER48200
GOETZE ENGINERR83016
GOETZE ENGINE08-109700-00
KOLBENSCHMIDT800001013000
MEC-DIESEL812710
YENMAK91-09307-000
BorsehungB18811
WILMINK GROUPWG1010888
WILMINK GROUPWG1010890
WILMINK GROUPWG1023876
WILMINK GROUPWG1023879
WILMINK GROUPWG1096215
WILMINK GROUPWG1096525
WILMINK GROUPWG1100872
WILMINK GROUPWG1212419
WILMINK GROUPWG1285819
WILMINK GROUPWG1287670
WILMINK GROUPWG1295040
WILMINK GROUPWG1295045
WILMINK GROUPWG1295230
WILMINK GROUPWG1298844
WILMINK GROUPWG1904350
WILMINK GROUPWG1904353
StarkSKPRK-1020014
RIDEX444P0015
MEC-DIESEL812710
VW026 198 151 A
VW026 198 151 B
VW026 198 151 C