Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

MERLO 027778 · HOLDER 029088 · BOMAG 033 017 2144 · BOMAG 05 826 002 · KRAMER 100 001 2568 · AEBI 1038570 · VOLVO 11804179-A · ISEKI 120SPMOR/B · TEREX 1526 7580 · VOLVO 1695662 · KOMATSU 20M-60-R1041 · KOMATSU 20M-60-R1151 · MCCORMICK 220272 · JCB 32/902300 · JCB 32/902301 · JCB 32/902301A · GEHL 321621090501 · BOMAG 330 172 114 · JCB 336/A0687 · CATERPILLAR 3I-1810 · ANTONIO CARRARO 44524001 · CASE IH 47043539 · SPERRY NEW HOLLAND 47043539 · TEREX 4827 1712 · MANITOU 486308 · DYNAPAC 499310 · ANTONIO CARRARO 51.44524.001 · MANITOU 519856 · INGERSOLL-RAND 52195401 · SANDVIK 55071761 · HUSQVARNA 575886801 · BOMAG 582 600 2 · CATERPILLAR 5E-5754 · CASE IH 6008772M91 · MASSEY FERGUSON 6008772M91 · CASE IH 6010175M91 · AGCO 700050276 · SANDVIK 77720320 · SANDVIK 77720370 · BENFORD 800512 · O&K 802 0464 · O&K 820 5444 · O&K 820 6444 · CASE IH 848100044 · KOMATSU 848100044 · KOMATSU 848101111 · SPERRY NEW HOLLAND 84818750 · SPERRY NEW HOLLAND 89811117 · GROVE 9-437-990019

Alternatives and compatible parts

DT Spare Parts 7.60770 · CROSLAND FILTERS 7501 · UFI 80.001.00 · UFI 80.002.00 · FILTREC A110C10 · FILTREC A110C25 · A.L. FILTER ALH-16501 · A.L. Group ALH-16501 · COOPERS AZH 393 · BALDWIN BT366-10 · BALDWIN BT8472 · COMPAIR C 16012/012 · COMPAIR C1601212 · SOFIMA CCA151ECD1 · MP FILTRI CS050P10A · MP FILTRI CS50P10A · CLEAN FILTERS DO 901 · ELOFIC EXL-253 · BOSCH F 026 407 121 · CoopersFiaam FT6024CPF · MAHLE HC98 · FLEETGUARD HF35102 · FLEETGUARD HF6173 · FLEETGUARD HF6535 · HASTINGS PISTON RING HF788 · HASTINGS PISTON RING HF834 · HENGST FILTER HY352W · COMPAIR L11731 · LUBERFINER LFH 8534 · LUBERFINER LH 8534 · M-Filter MH 381 · ARMAFILT O-93/140.12 · DONALDSON P171605 · DONALDSON P171606 · DONALDSON P173228 · DONALDSON P550268 · DONALDSON P565243 · FRAM P6809 · BOSCH P7121 · FRAM P7227 · HASTINGS PISTON RING P788 · MAHLE PI0130 · SOFIMA S 8001 RH · HIFI FILTER SH 51576 · HIFI FILTER SH 55000 · HIFI FILTER SH 63061 · HIFI FILTER SH 63063 · HIFI FILTER SH 63182

Filter, tööhüdraulika WIX FILTERS 51546

Filter, tööhüdraulika WIX FILTERS 51546
Article51546
BrandWIX FILTERS
Product groupFilter, tööhüdraulika
Weight0.293 kg
Kõrgus (mm)139
Välisläbimõõt [mm]93
FiltritüüpKeeratav filter
12.35€
Out of stock
1
MERLO027778
HOLDER029088
BOMAG033 017 2144
BOMAG05 826 002
KRAMER100 001 2568
AEBI1038570
VOLVO11804179-A
ISEKI120SPMOR/B
TEREX1526 7580
VOLVO1695662
KOMATSU20M-60-R1041
KOMATSU20M-60-R1151
MCCORMICK220272
JCB32/902300
JCB32/902301
JCB32/902301A
GEHL321621090501
BOMAG330 172 114
JCB336/A0687
CATERPILLAR3I-1810
ANTONIO CARRARO44524001
CASE IH47043539
SPERRY NEW HOLLAND47043539
TEREX4827 1712
MANITOU486308
DYNAPAC499310
ANTONIO CARRARO51.44524.001
MANITOU519856
INGERSOLL-RAND52195401
SANDVIK55071761
HUSQVARNA575886801
BOMAG582 600 2
CATERPILLAR5E-5754
CASE IH6008772M91
MASSEY FERGUSON6008772M91
CASE IH6010175M91
AGCO700050276
SANDVIK77720320
SANDVIK77720370
BENFORD800512
O&K802 0464
O&K820 5444
O&K820 6444
CASE IH848100044
KOMATSU848100044
KOMATSU848101111
SPERRY NEW HOLLAND84818750
SPERRY NEW HOLLAND89811117
GROVE9-437-990019
DT Spare Parts7.60770
CROSLAND FILTERS7501
UFI80.001.00
UFI80.002.00
FILTRECA110C10
FILTRECA110C25
A.L. FILTERALH-16501
A.L. GroupALH-16501
COOPERSAZH 393
BALDWINBT366-10
BALDWINBT8472
COMPAIRC 16012/012
COMPAIRC1601212
SOFIMACCA151ECD1
MP FILTRICS050P10A
MP FILTRICS50P10A
CLEAN FILTERSDO 901
ELOFICEXL-253
BOSCHF 026 407 121
CoopersFiaamFT6024CPF
MAHLEHC98
FLEETGUARDHF35102
FLEETGUARDHF6173
FLEETGUARDHF6535
HASTINGS PISTON RINGHF788
HASTINGS PISTON RINGHF834
HENGST FILTERHY352W
COMPAIRL11731
LUBERFINERLFH 8534
LUBERFINERLH 8534
M-FilterMH 381
ARMAFILTO-93/140.12
DONALDSONP171605
DONALDSONP171606
DONALDSONP173228
DONALDSONP550268
DONALDSONP565243
FRAMP6809
BOSCHP7121
FRAMP7227
HASTINGS PISTON RINGP788
MAHLEPI0130
SOFIMAS 8001 RH
HIFI FILTERSH 51576
HIFI FILTERSH 55000
HIFI FILTERSH 63061
HIFI FILTERSH 63063
HIFI FILTERSH 63182