Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

CITROËN 0209.T7 · PEUGEOT 0209.T7 · DS 0209.T7 · FIAT 9628139180

Alternatives and compatible parts

AJUSA 10100550 · GOETZE 30-029419-00 · CORTECO 414425P · CORTECO 414525 · CORTECO 415120P · VICTOR REINZ 61-33155-50 · MEC-DIESEL 870105 · MEC-DIESEL 873205 · PAYEN BX 980 · BGA CH6590D · BGA CH6590M · GLASER H15877-50 · AJUSA 10100550 · GUARNITAUTO 103658-3856 · GUARNITAUTO 103659-3851 · STELLOX 11-25217-SX · NE 200037000505 · CORTECO 415120P · MEC-DIESEL 873205 · Autopumps UK AHGP738L · A.Z. Meisterteile AZMT-52-021-1992 · PAYEN BX980 · BGA CH0346B · BGA CH6590K · BGA CH6590M · MOTIVE HGP738L · WILMINK GROUP WG1002632 · WILMINK GROUP WG1002757 · WILMINK GROUP WG1003020 · WILMINK GROUP WG1003022 · WILMINK GROUP WG1009050 · WILMINK GROUP WG1083954 · WILMINK GROUP WG1086490 · WILMINK GROUP WG1086499 · WILMINK GROUP WG1159446 · WILMINK GROUP WG1178661 · WILMINK GROUP WG1178662 · WILMINK GROUP WG1227658 · WILMINK GROUP WG1227659 · WILMINK GROUP WG1228163 · WILMINK GROUP WG1228187 · WILMINK GROUP WG1244563 · WILMINK GROUP WG1244564 · WILMINK GROUP WG1244602 · WILMINK GROUP WG1929786 · WILMINK GROUP WG2133811 · WILMINK GROUP WG2133815 · WILMINK GROUP WG2133817

Compatible vehicles

AUVERLAND: A3 Maastur kinnine, A3 Maastur lahtine, A4 · CITROËN: BX Break (XB-_), EVASION Mahtuniversaal (22, U6), EVASION Van (U6_, AF_), JUMPER I Buss (230P), JUMPER I Kaubik (230L) · FIAT: DUCATO Buss (230_), DUCATO Kaubik (230_), DUCATO Platvorm veoauto/šassii (230_), SCUDO Buss (220_), SCUDO Kaubik (220_) · PEUGEOT: 306 (7B, N3, N5), 306 Break (7E, N3, N5), 306 Kaubik/universaal (N_, 7_), 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5), 405 II (4B)

Tihend, silindripea ELRING 422.511

Article422.511
BrandELRING
Product groupTihend, silindripea
Country of originSuurbritannia
Weight0.433 kg
Jämedus/Tugevus (mm)1, 59
Läbimõõt [mm]84
Sälkude-/aukudearv2
Installatsioonijämedus (mm)1, 59
TihendiliikMetall-Kihiline-Tihend
lisaks vajatav toode (tootekood)582.630
Kauba tariifne kood8484100000
Kihtide arv4
24.03€
Availability 8
1
CITROËN0209.T7
PEUGEOT0209.T7
DS0209.T7
FIAT9628139180
AJUSA10100550
GOETZE30-029419-00
CORTECO414425P
CORTECO414525
CORTECO415120P
VICTOR REINZ61-33155-50
MEC-DIESEL870105
MEC-DIESEL873205
PAYENBX 980
BGACH6590D
BGACH6590M
GLASERH15877-50
AJUSA10100550
GUARNITAUTO103658-3856
GUARNITAUTO103659-3851
STELLOX11-25217-SX
NE200037000505
CORTECO415120P
MEC-DIESEL873205
Autopumps UKAHGP738L
A.Z. MeisterteileAZMT-52-021-1992
PAYENBX980
BGACH0346B
BGACH6590K
BGACH6590M
MOTIVEHGP738L
WILMINK GROUPWG1002632
WILMINK GROUPWG1002757
WILMINK GROUPWG1003020
WILMINK GROUPWG1003022
WILMINK GROUPWG1009050
WILMINK GROUPWG1083954
WILMINK GROUPWG1086490
WILMINK GROUPWG1086499
WILMINK GROUPWG1159446
WILMINK GROUPWG1178661
WILMINK GROUPWG1178662
WILMINK GROUPWG1227658
WILMINK GROUPWG1227659
WILMINK GROUPWG1228163
WILMINK GROUPWG1228187
WILMINK GROUPWG1244563
WILMINK GROUPWG1244564
WILMINK GROUPWG1244602
WILMINK GROUPWG1929786
WILMINK GROUPWG2133811
WILMINK GROUPWG2133815
WILMINK GROUPWG2133817