Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

OPEL 05308035 · OPEL 131560042 · OPEL 13156042 · OPEL 1603253 · OPEL 5308035 · OPEL 93178651 · VAUXHALL 93178651 · GENERAL MOTORS 93178651

Alternatives and compatible parts

KRAFTVOLL GERMANY 01030083 · AUTOKIT 0197542 · IJS GROUP 101454 · MAPCO 107711 · JPN 10L9061JPN · DACO Germany 112717 · MTR 12115596 · OSSCA 13669 · EUROREPAR 1681965280 · METELLI 192344 · OPTIMAL 201621 · TOPRAN 207389 · KLAXCAR FRANCE 22046Z · RUVILLE 221147 · MAPCO 26830 · AKRON-MALÒ 28063 · AKRON 28063 · ESEN SKV 29SKV084 · IPD 304431 · MAXGEAR 330258 · MAGNETI MARELLI 361111183843 · MASTER-SPORT GERMANY 3650SETMS · MASTER-SPORT GERMANY 3650SETMSP · hajus Autoteile 4051025 · KRAFT AUTOMOTIVE 4101730 · DYS 41OP9617 · STELLOX 4328661SX · SIDAT 460642 · FISPA 460642 · ESEN SKV 47SKV532 · BTE 520270 · MAXTECH 5271503 · KAMOKA 5500330 · AIC 56520 · METZGER AUTOTEILE 58098402 · OCAP 6120253 · CIFAM 6192344 · BSG 65330013 · RIDEX 654W0546 · Multiparts 70230011 · Schaeffler FAG 713644310 · MAXGEAR 725466 · NK 753627 · TRICLO 768904 · DYS 7903203R · TALOSA 7903203R · AUTEX 805436 · TALOSA 81OP0383

Compatible vehicles

OPEL: ASTRA H (A04), ASTRA H GTC (A04), ASTRA H Kaubik/universaal (L70), ASTRA H Sedaan (A04), ASTRA H TwinTop (A04)

Käändmik, rattakinnitus GH GH-283640H

Käändmik, rattakinnitus GH GH-283640H
ArticleGH-283640H
BrandGH
Product groupKäändmik, rattakinnitus
EAN4251530878577
Weight7.26 kg
Installatsiooni poolesisild paremal
Montaaživiisettemonteeritud
Piirangutega toode/piirangu info 2koos rattakeskmega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos pritsmekaitsekattega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos kruvidega
Piirangutega toode/piirangu info 2koos rattalaagriga
paaris tootenumbridGH-283640V
160.05€
Out of stock
1
OPEL05308035
OPEL131560042
OPEL13156042
OPEL1603253
OPEL5308035
OPEL93178651
VAUXHALL93178651
GENERAL MOTORS93178651
KRAFTVOLL GERMANY01030083
AUTOKIT0197542
IJS GROUP101454
MAPCO107711
JPN10L9061JPN
DACO Germany112717
MTR12115596
OSSCA13669
EUROREPAR1681965280
METELLI192344
OPTIMAL201621
TOPRAN207389
KLAXCAR FRANCE22046Z
RUVILLE221147
MAPCO26830
AKRON-MALÒ28063
AKRON28063
ESEN SKV29SKV084
IPD304431
MAXGEAR330258
MAGNETI MARELLI361111183843
MASTER-SPORT GERMANY3650SETMS
MASTER-SPORT GERMANY3650SETMSP
hajus Autoteile4051025
KRAFT AUTOMOTIVE4101730
DYS41OP9617
STELLOX4328661SX
SIDAT460642
FISPA460642
ESEN SKV47SKV532
BTE520270
MAXTECH5271503
KAMOKA5500330
AIC56520
METZGER AUTOTEILE58098402
OCAP6120253
CIFAM6192344
BSG65330013
RIDEX654W0546
Multiparts70230011
Schaeffler FAG713644310
MAXGEAR725466
NK753627
TRICLO768904
DYS7903203R
TALOSA7903203R
AUTEX805436
TALOSA81OP0383