Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

BMW 1153.1.436.042 · BMW 1153.1.437.085

Alternatives and compatible parts

BEHR 2.567.01 · FAE 5348501 · MOTORAD 550-105 · NRF 725001 · VALEO 820418 · DENSO DTM105550 · GATES TH373105G · GATES TH373105G1 · CALORSTAT by Vernet TH6495.105J · ABAKUS 004-025-0006 · MTR 12165250 · SWAG 20 94 4624 · ESEN SKV 20SKV002 · MAPCO 28664 · RIDEX 316T0047 · METZGER AUTOTEILE 4006089 · FEBI BILSTEIN 44624 · TOPRAN 501 310 · NRF 725001 · KAMOKA 7710004 · VALEO 820418 · TRISCAN 8620 172105 · ORIGINAL IMPERIUM 90836 · A.Z. Meisterteile AZMT-46-040-2193 · CSV electronic parts CTH2720 · RECOFICIAL CTH2720 · Stark SKTC-0560046 · DOLZ THB023 · GGT TMPA023 · VEMO V20-99-1257-1 · WILMINK GROUP WG1217750 · WILMINK GROUP WG1409470 · WILMINK GROUP WG1428132 · WILMINK GROUP WG1445715 · WILMINK GROUP WG1492784 · WILMINK GROUP WG1760338 · WILMINK GROUP WG2013876 · WILMINK GROUP WG2113208 · WILMINK GROUP WG2184634 · AP XENERGY XT6495 · MATRIX PRO MX01200044 · ZEKKERT TE-1034 · WILMINK GROUP WG1441931 · LUZAR LT 2643 · JPN 20C9026-JPN · WILMINK GROUP WG2356265 · ASPART 6TCO1025 · ELTA AUTOMOTIVE EH2090

Termostaat, Jahutusvedelik MAGNETI MARELLI 352317100150

Termostaat, Jahutusvedelik MAGNETI MARELLI 352317100150
Article352317100150
BrandMAGNETI MARELLI
Product groupTermostaat, Jahutusvedelik
EAN8001063723310
Country of originAndorra
Weight0.31 kg
Avamistemperatuur (°C)105
Rakendustüüpelektriline
Piirangutega toode/piirangu infokoos tihendiga
26.14€
Availability 12
1
BMW1153.1.436.042
BMW1153.1.437.085
BEHR2.567.01
FAE5348501
MOTORAD550-105
NRF725001
VALEO820418
DENSODTM105550
GATESTH373105G
GATESTH373105G1
CALORSTAT by VernetTH6495.105J
ABAKUS004-025-0006
MTR12165250
SWAG20 94 4624
ESEN SKV20SKV002
MAPCO28664
RIDEX316T0047
METZGER AUTOTEILE4006089
FEBI BILSTEIN44624
TOPRAN501 310
NRF725001
KAMOKA7710004
VALEO820418
TRISCAN8620 172105
ORIGINAL IMPERIUM90836
A.Z. MeisterteileAZMT-46-040-2193
CSV electronic partsCTH2720
RECOFICIALCTH2720
StarkSKTC-0560046
DOLZTHB023
GGTTMPA023
VEMOV20-99-1257-1
WILMINK GROUPWG1217750
WILMINK GROUPWG1409470
WILMINK GROUPWG1428132
WILMINK GROUPWG1445715
WILMINK GROUPWG1492784
WILMINK GROUPWG1760338
WILMINK GROUPWG2013876
WILMINK GROUPWG2113208
WILMINK GROUPWG2184634
AP XENERGYXT6495
MATRIX PROMX01200044
ZEKKERTTE-1034
WILMINK GROUPWG1441931
LUZARLT 2643
JPN20C9026-JPN
WILMINK GROUPWG2356265
ASPART6TCO1025
ELTA AUTOMOTIVEEH2090