Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

MERCEDES-BENZ 1698300083 · MERCEDES-BENZ A1698300083

Alternatives and compatible parts

4SEASONS 130ME11010 · FRIGAIR 13750088 · VAN WEZEL 3000D471 · 4SEASONS 34940 · VALEO 515273 · EACLIMA 70M0043 · AKS DASIS 800561N · HELLA 8FT351335271 · HELLA 8FT351335274 · NISSENS 95487 · MAHLE AD292000P · MAHLE AD292000S · THERMOTEC KTT120127 · AVA Clever Choice MSD471 · VEMO V30060066 · BBR Automotive 001-10-17507 · FRIGAIR 137.50088 · ACR 170449 · BUGOBROT 20-33308 · HC-Cargo 260166 · VAN WEZEL 3000D471 · AUTO AIR GLOUCESTER 31-0016 · VALEO 515273 · EACLIMA 70M0043 · AKS DASIS 800561N · WAECO 8880700284 · NISSENS 95487 · MAHLE AD 292 000P · MAHLE AD 292 000S · RPLQuality APFLMB0042 · RPL QUALITY APFLMB0042 · A.Z. Meisterteile AZMT-45-036-1135 · DIEDERICHS DCT1157 · DA SILVA FF4455 · AVA Clever Choice MSD471 · PRASCO MSD471 · DELPHI TSP0175412 · VEMO V30-06-0066 · WILMINK GROUP WG2120680 · WILMINK GROUP WG2160016 · WILMINK GROUP WG2371284 · KAMOKA 7810083 · HOFFER H992121 · REACH 1.71.12241 · FEBI BILSTEIN 197984 · MEAT & DORIA 992121 · MERCEDES-BENZ 1698300083 · MERCEDES-BENZ A1698300083

Kuivati, kliimaseade NRF 33308

Kuivati, kliimaseade NRF 33308
Article33308
BrandNRF
Product groupKuivati, kliimaseade
EAN8718042094407
Country of originMadalmaad
Weight0.54 kg
Läbimõõt [mm]45
Kõrgus (mm)365
MaterjalAlumiinium
Piirangutega toode/piirangu info 2koos rõngastihendiga
Sisend-Ø (mm)14
Väljalase-Ø (mm)14
18.23€
Availability 12
1
MERCEDES-BENZ1698300083
MERCEDES-BENZA1698300083
4SEASONS130ME11010
FRIGAIR13750088
VAN WEZEL3000D471
4SEASONS34940
VALEO515273
EACLIMA70M0043
AKS DASIS800561N
HELLA8FT351335271
HELLA8FT351335274
NISSENS95487
MAHLEAD292000P
MAHLEAD292000S
THERMOTECKTT120127
AVA Clever ChoiceMSD471
VEMOV30060066
BBR Automotive001-10-17507
FRIGAIR137.50088
ACR170449
BUGOBROT20-33308
HC-Cargo260166
VAN WEZEL3000D471
AUTO AIR GLOUCESTER31-0016
VALEO515273
EACLIMA70M0043
AKS DASIS800561N
WAECO8880700284
NISSENS95487
MAHLEAD 292 000P
MAHLEAD 292 000S
RPLQualityAPFLMB0042
RPL QUALITYAPFLMB0042
A.Z. MeisterteileAZMT-45-036-1135
DIEDERICHSDCT1157
DA SILVAFF4455
AVA Clever ChoiceMSD471
PRASCOMSD471
DELPHITSP0175412
VEMOV30-06-0066
WILMINK GROUPWG2120680
WILMINK GROUPWG2160016
WILMINK GROUPWG2371284
KAMOKA7810083
HOFFERH992121
REACH1.71.12241
FEBI BILSTEIN197984
MEAT & DORIA992121
MERCEDES-BENZ1698300083
MERCEDES-BENZA1698300083