Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

Alternatives and compatible parts

Schaeffler LuK 302878000 · Schaeffler LuK 302878002 · Schaeffler LuK 302882200 · Schaeffler LuK 302882201 · Schaeffler LuK 302882202 · Schaeffler LuK L03028078000 · Schaeffler LuK L03028078002 · Schaeffler LuK L03028082200 · Schaeffler LuK L03028082201 · Schaeffler LuK L03028082202 · SACHS 1864 451 041 · KAWE 2236

Siduriketas Schaeffler LuK 328 0116 16

Article328 0116 16
BrandSchaeffler LuK
Product groupSiduriketas
EAN4005108075291
Country of originAustraalia
Weight1.8 kg
Hammastehulk16
Installatsiooni poolmootoripoolne
Läbimõõt [mm]280
Ajamivõllid/jõuvõtuvõllidlisaülekande jaoks
Sidursõidukitele koos kahekettasiduriga
102.31€
Availability 11
1
Schaeffler LuK302878000
Schaeffler LuK302878002
Schaeffler LuK302882200
Schaeffler LuK302882201
Schaeffler LuK302882202
Schaeffler LuKL03028078000
Schaeffler LuKL03028078002
Schaeffler LuKL03028082200
Schaeffler LuKL03028082201
Schaeffler LuKL03028082202
SACHS1864 451 041
KAWE2236