Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

NISSAN 22448AX000 · NISSAN 22448AX001 · HITACHI AIC6207J · HITACHI HEXEXA6207J

Alternatives and compatible parts

NGK 48201 · JAPANPARTS BO111 · BBT IC16125 · NGK U5054 · ESEN SKV 03SKV332 · KRAFTVOLL GERMANY 05020104 · METZGER AUTOTEILE 0880129 · BREMI 20441 · MEYLE 36-14 885 0008 · RIDEX 689C0173 · GEBE 9 4577 1 · ACKOJA A38-70-0006 · ACKOJA A38-70-0006 · BLUE PRINT ADN11477C · APC AZ945771 · A.Z. Meisterteile AZMT-49-046-1282 · CHAMPION BAEA188E · GAUSS GC4161 · HERTH+BUSS JAKOPARTS J5371009 · PATRON PCI1316 · Stark SKCO-0070189 · WILMINK GROUP WG1012338 · WILMINK GROUP WG1496672 · WILMINK GROUP WG1756507 · WILMINK GROUP WG1796844 · WILMINK GROUP WG1902082 · WILMINK GROUP WG2152371 · WILMINK GROUP WG2221469 · BorgWarner (BERU) ZSE188 · WILMINK GROUP WG2009183 · DENSO DIC-0214 · WILMINK GROUP WG2361282 · IOTO 10402-10101 · MDR BER-ZSE188 · SASIC 9206107 · ASPART 2ICO1004 · DENSO-AU DIC-0214 · 7 SEVEN PARTS SV390218 · NISSAN 22448AX000 · NISSAN 22448AX001 · HITACHI AIC6207J · HITACHI HEXEXA6207J

Compatible vehicles

NISSAN: MICRA C+C III (K12), MICRA III (K12), NOTE (E11, NE11)

Süütepool HITACHI 2503909

Süütepool HITACHI 2503909
Article2503909
BrandHITACHI
Product groupSüütepool
Mähised-Süütesüsteemtäiselektroonilise süüte(VZ) jaoks
108.3€
Out of stock
1
NISSAN22448AX000
NISSAN22448AX001
HITACHIAIC6207J
HITACHIHEXEXA6207J
NGK48201
JAPANPARTSBO111
BBTIC16125
NGKU5054
ESEN SKV03SKV332
KRAFTVOLL GERMANY05020104
METZGER AUTOTEILE0880129
BREMI20441
MEYLE36-14 885 0008
RIDEX689C0173
GEBE9 4577 1
ACKOJAA38-70-0006
ACKOJAA38-70-0006
BLUE PRINTADN11477C
APCAZ945771
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1282
CHAMPIONBAEA188E
GAUSSGC4161
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5371009
PATRONPCI1316
StarkSKCO-0070189
WILMINK GROUPWG1012338
WILMINK GROUPWG1496672
WILMINK GROUPWG1756507
WILMINK GROUPWG1796844
WILMINK GROUPWG1902082
WILMINK GROUPWG2152371
WILMINK GROUPWG2221469
BorgWarner (BERU)ZSE188
WILMINK GROUPWG2009183
DENSODIC-0214
WILMINK GROUPWG2361282
IOTO10402-10101
MDRBER-ZSE188
SASIC9206107
ASPART2ICO1004
DENSO-AUDIC-0214
7 SEVEN PARTSSV390218
NISSAN22448AX000
NISSAN22448AX001
HITACHIAIC6207J
HITACHIHEXEXA6207J

Frequently bought together