Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

FIAT 8190407 · LANCIA 8190407

Alternatives and compatible parts

MAGNETI MARELLI 000079707441 · MAGNETI MARELLI 063320025010 · MAGNETI MARELLI 063320052010 · MAGNETI MARELLI 063320057010 · MAGNETI MARELLI 063320118010 · MAGNETI MARELLI 063321045010 · MAGNETI MARELLI 063321046010 · MAGNETI MARELLI 063321047010 · MAGNETI MARELLI 063321048010 · MAGNETI MARELLI 063321049010 · MAGNETI MARELLI 063321050010 · MAGNETI MARELLI 063321052010 · MAGNETI MARELLI 063321055010 · MAGNETI MARELLI 063321063010 · MAGNETI MARELLI 063321102010 · MAGNETI MARELLI 063321104010 · MAGNETI MARELLI 063321110010 · MAGNETI MARELLI 063321429010 · MAGNETI MARELLI 079707441010 · LUCAS ELECTRICAL 21222123 · MAGNETI MARELLI 58120020 · MAGNETI MARELLI 581200200100 · HELLA 5DR004242011 · HELLA 5DR004246631 · MAGNETI MARELLI 63320025 · MAGNETI MARELLI 63320025010 · MAGNETI MARELLI 63320052 · MAGNETI MARELLI 63320052010 · MAGNETI MARELLI 63320057 · MAGNETI MARELLI 63320057010 · MAGNETI MARELLI 63320118 · MAGNETI MARELLI 63320118010 · MAGNETI MARELLI 63321045 · MAGNETI MARELLI 63321045010 · MAGNETI MARELLI 63321046 · MAGNETI MARELLI 63321046010 · MAGNETI MARELLI 63321047 · MAGNETI MARELLI 63321047010 · MAGNETI MARELLI 63321048 · MAGNETI MARELLI 63321048010 · MAGNETI MARELLI 63321049 · MAGNETI MARELLI 63321049010 · MAGNETI MARELLI 63321050 · MAGNETI MARELLI 63321050010 · MAGNETI MARELLI 63321052 · MAGNETI MARELLI 63321052010 · MAGNETI MARELLI 63321055 · MAGNETI MARELLI 63321055010

Generaatori pingeregulaator HITACHI 2500795

Generaatori pingeregulaator HITACHI 2500795
Article2500795
BrandHITACHI
Product groupGeneraatori pingeregulaator
Pinge [V]28
16.81€
Out of stock
1
FIAT8190407
LANCIA8190407
MAGNETI MARELLI000079707441
MAGNETI MARELLI063320025010
MAGNETI MARELLI063320052010
MAGNETI MARELLI063320057010
MAGNETI MARELLI063320118010
MAGNETI MARELLI063321045010
MAGNETI MARELLI063321046010
MAGNETI MARELLI063321047010
MAGNETI MARELLI063321048010
MAGNETI MARELLI063321049010
MAGNETI MARELLI063321050010
MAGNETI MARELLI063321052010
MAGNETI MARELLI063321055010
MAGNETI MARELLI063321063010
MAGNETI MARELLI063321102010
MAGNETI MARELLI063321104010
MAGNETI MARELLI063321110010
MAGNETI MARELLI063321429010
MAGNETI MARELLI079707441010
LUCAS ELECTRICAL21222123
MAGNETI MARELLI58120020
MAGNETI MARELLI581200200100
HELLA5DR004242011
HELLA5DR004246631
MAGNETI MARELLI63320025
MAGNETI MARELLI63320025010
MAGNETI MARELLI63320052
MAGNETI MARELLI63320052010
MAGNETI MARELLI63320057
MAGNETI MARELLI63320057010
MAGNETI MARELLI63320118
MAGNETI MARELLI63320118010
MAGNETI MARELLI63321045
MAGNETI MARELLI63321045010
MAGNETI MARELLI63321046
MAGNETI MARELLI63321046010
MAGNETI MARELLI63321047
MAGNETI MARELLI63321047010
MAGNETI MARELLI63321048
MAGNETI MARELLI63321048010
MAGNETI MARELLI63321049
MAGNETI MARELLI63321049010
MAGNETI MARELLI63321050
MAGNETI MARELLI63321050010
MAGNETI MARELLI63321052
MAGNETI MARELLI63321052010
MAGNETI MARELLI63321055
MAGNETI MARELLI63321055010