Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

SMART 451 470 00 94 · SMART A451 470 00 94

Alternatives and compatible parts

TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.38.168 · HITACHI 132788 · METZGER AUTOTEILE 2250522 · HITACHI 2502788 · CONTINENTAL/VDO 2803580105302 · WE PARTS 320900355 · SIDAT 72370 · FISPA 72370 · SIDAT 72370AS · FISPA 72370AS · ERA 775453 · MESSMER 775453 · HELLA 8TF 358 306-171 · GEBE 9 6315 1 · CONTINENTAL/VDO A2C53179818Z · CSV electronic parts CBA7370 · CASCO CGA76104AS · DELPHI FG2629-12B1 · AUTOTEAM G2370 · DIPASPORT GACC300VDON · QUINTON HAZELL QFP960 · QH Benelux QFP960 · SANDO SGA76104.0 · VEMO V30-09-0041 · WILMINK GROUP WG1012996 · WILMINK GROUP WG1032559 · WILMINK GROUP WG1778746 · WILMINK GROUP WG2200670 · VEMO V30-09-0041 · MATRIX PRO MX02470088 · SMART 451 470 00 94 · SMART A451 470 00 94

Compatible vehicles

SMART: FORTWO Cabrio (451), FORTWO Kupee (451)

Kütus-etteanne TOPRAN 410 466

Kütus-etteanne TOPRAN 410 466
Article410 466
BrandTOPRAN
Product groupKütus-etteanne
EAN4063926480437
Country of originAustria
Weight1.105 kg
Installatsiooni poolkütusepaagis
Kasutusõhk [bar]3, 2
Rakendustüüpelektriline
AnduritüüpHebelgeber
Piirangutega toode/piirangu infokoos paagietteandega
Pistikkontaktide arv4
Nominaalpinge (V)12
Piirangutega toode/piirangu info 2mit Schlingertopf
60€
Out of stock
1
SMART451 470 00 94
SMARTA451 470 00 94
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.38.168
HITACHI132788
METZGER AUTOTEILE2250522
HITACHI2502788
CONTINENTAL/VDO2803580105302
WE PARTS320900355
SIDAT72370
FISPA72370
SIDAT72370AS
FISPA72370AS
ERA775453
MESSMER775453
HELLA8TF 358 306-171
GEBE9 6315 1
CONTINENTAL/VDOA2C53179818Z
CSV electronic partsCBA7370
CASCOCGA76104AS
DELPHIFG2629-12B1
AUTOTEAMG2370
DIPASPORTGACC300VDON
QUINTON HAZELLQFP960
QH BeneluxQFP960
SANDOSGA76104.0
VEMOV30-09-0041
WILMINK GROUPWG1012996
WILMINK GROUPWG1032559
WILMINK GROUPWG1778746
WILMINK GROUPWG2200670
VEMOV30-09-0041
MATRIX PROMX02470088
SMART451 470 00 94
SMARTA451 470 00 94