Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

MERCEDES-BENZ 6461540802 · MERCEDES-BENZ 646154080280 · MERCEDES-BENZ A6461540802 · MERCEDES-BENZ (FJDA) A6461540802 · MERCEDES-BENZ A64615408020080 · MERCEDES-BENZ A646154080280

Alternatives and compatible parts

BOSCH 0 986 083 600 · DA SILVA 011725 · AUGER 101347 · ALANKO 10443154 · FARCOM 113292 · HC-Cargo 115413 · DA SILVA 11725 · EUROTEC 12090326 · WAI 20091N · WAI 20091R · SANDO 2015352 · SAMPA 210435 · ERA 210900 · ERA 210900A · DRI 2251852202 · ELSTOCK 285826 · HERTH+BUSS ELPARTS 32083600 · VALEO 439597 · VALEO 440178 · DT Spare Parts 467775 · CEVAM 4820 · NK 4833008 · RIDEX 4G1600 · MEAT & DORIA 5515527 · MEAT & DORIA 5515527P · AD KÜHNER 553359RI · AD KÜHNER 553359RIR · AD KÜHNER 553359RIV · BV PSH 555587220000 · BV PSH 555587220004 · BV PSH 555587220346 · BV PSH 555587220500 · EAI 57378 · HELLA 8EL011712421 · HELLA 8EL012241311 · HELLA 8EL738213251 · FRIESEN 9090578 · DELCO REMY 930688 · BOSCH 986083600 · SIDAT A12VA0197AS · AS-PL A3277 · APEC AAL1296 · AUTOELECTRO AEK3214 · 3F QUALITY ALTL379 · AISIN ALTMB7002 · BORG & BECK BBA2581 · HC-PARTS CA2053IR · CASCO CAL15352AS

Compatible vehicles

MERCEDES-BENZ: SPRINTER 3-t Buss (B906), SPRINTER 3-t Kaubik (B906), SPRINTER 3-t Platvorm veoauto/šassii (B906), SPRINTER 3,5-t Buss (B906), SPRINTER 3,5-t Kaubik (B906)

Generaator VALEO 200203

Generaator VALEO 200203
Article200203
BrandVALEO
Product groupGeneraator
Country of originAustria
Pinge [V]14
Generaator- laadevool [A]220
Kaal (kg)8, 41
Ribide arv6
Asend/kraadL/R
KinnitusviisOtsekinnitus
Rihmarattad Ø (mm)51
KlemmB+
Rihmarattadkoos vabakäigurihmarattaga
PöördesuundKeeramine päripäeva
565.95€
Out of stock
1
MERCEDES-BENZ6461540802
MERCEDES-BENZ646154080280
MERCEDES-BENZA6461540802
MERCEDES-BENZ (FJDA)A6461540802
MERCEDES-BENZA64615408020080
MERCEDES-BENZA646154080280
BOSCH0 986 083 600
DA SILVA011725
AUGER101347
ALANKO10443154
FARCOM113292
HC-Cargo115413
DA SILVA11725
EUROTEC12090326
WAI20091N
WAI20091R
SANDO2015352
SAMPA210435
ERA210900
ERA210900A
DRI2251852202
ELSTOCK285826
HERTH+BUSS ELPARTS32083600
VALEO439597
VALEO440178
DT Spare Parts467775
CEVAM4820
NK4833008
RIDEX4G1600
MEAT & DORIA5515527
MEAT & DORIA5515527P
AD KÜHNER553359RI
AD KÜHNER553359RIR
AD KÜHNER553359RIV
BV PSH555587220000
BV PSH555587220004
BV PSH555587220346
BV PSH555587220500
EAI57378
HELLA8EL011712421
HELLA8EL012241311
HELLA8EL738213251
FRIESEN9090578
DELCO REMY930688
BOSCH986083600
SIDATA12VA0197AS
AS-PLA3277
APECAAL1296
AUTOELECTROAEK3214
3F QUALITYALTL379
AISINALTMB7002
BORG & BECKBBA2581
HC-PARTSCA2053IR
CASCOCAL15352AS