Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

VOLVO 270836 · VOLVO 3093259 · VOLVO 3093263 · VOLVO 3095169 · VOLVO 3095179 · VOLVO 3095189 · RENAULT TRUCKS 5001868089 · VOLVO 85105383

Alternatives and compatible parts

ST-TEMPLIN 030508703100 · TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0335124 · COBREQ 0726T · PE Automotive 08617400A · VALEO 127047 · VALEO 127048 · FEBI BILSTEIN 172080 · JURID 190710 · JURID 1907101070 · TEXTAR 1907109 · BERAL 1907118300015508 · BERAL 1907118300016278 · VALEO 219071 · ICER 21907100 · DT Spare Parts 294056 · STELLOX 8501101SX · STELLOX 8541101SX · PAGID B8585112 · FERODO K190710F2020 · FERODO K190710F3526 · FERODO K190710F3658 · FERODO K190710F3660 · BERAL KBL1907101550 · BERAL KBL1907101627 · LonaFlex L734 · MERITOR MBLK1190 · MERITOR MBLK3046 · MERITOR MBLK8087 · Thermoid TH207 · DON VL882S7100 · DON VL882S7115 · FRAS-LE VV299 · FRAS-LE VV304 · ST-TEMPLIN 03.050.8703.100 · COBREQ 0726T · PE Automotive 086.119-00A · PE Automotive 086.174-00A · FEBI BILSTEIN 172080 · JURID 1907101070 · TEXTAR 1907109 · DT Spare Parts 2.94056 · STELLOX 85-01101-SX · STELLOX 85-41101-SX · OREX 942001 · FERODO K19071.0-F3526 · BERAL KBL19071.0-1627 · DON VL882S7100 · DON VL882S7115

Piduriklotsi komplekt, trummelpidur TEXTAR 1907102

Article1907102
BrandTEXTAR
Product groupPiduriklotsi komplekt, trummelpidur
EAN4019722221705
Weight8.664 kg
KvaliteetT088
Jämedus/Tugevus (mm)18
Laius (mm)198, 6
Sisemine kaare pikkus [mm]175
Neediaukude hulk14
Trumli läbimõõt [mm]410
Needihulk kattekomplekti kohta112
PiduriklotsStandardmõõt
Piduriklotskoos sirpkattega
PidurisüsteemZ-Cam
WVA-number19071
soovitava lisavarustuse artiklinumber88000801
PakendTermokahaneva kile pakend
62.63€
Availability 10
1
VOLVO270836
VOLVO3093259
VOLVO3093263
VOLVO3095169
VOLVO3095179
VOLVO3095189
RENAULT TRUCKS5001868089
VOLVO85105383
ST-TEMPLIN030508703100
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0335124
COBREQ0726T
PE Automotive08617400A
VALEO127047
VALEO127048
FEBI BILSTEIN172080
JURID190710
JURID1907101070
TEXTAR1907109
BERAL1907118300015508
BERAL1907118300016278
VALEO219071
ICER21907100
DT Spare Parts294056
STELLOX8501101SX
STELLOX8541101SX
PAGIDB8585112
FERODOK190710F2020
FERODOK190710F3526
FERODOK190710F3658
FERODOK190710F3660
BERALKBL1907101550
BERALKBL1907101627
LonaFlexL734
MERITORMBLK1190
MERITORMBLK3046
MERITORMBLK8087
ThermoidTH207
DONVL882S7100
DONVL882S7115
FRAS-LEVV299
FRAS-LEVV304
ST-TEMPLIN03.050.8703.100
COBREQ0726T
PE Automotive086.119-00A
PE Automotive086.174-00A
FEBI BILSTEIN172080
JURID1907101070
TEXTAR1907109
DT Spare Parts2.94056
STELLOX85-01101-SX
STELLOX85-41101-SX
OREX942001
FERODOK19071.0-F3526
BERALKBL19071.0-1627
DONVL882S7100
DONVL882S7115