Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

RENAULT 13 20 119 80R · DACIA 13 20 119 80R · NISSAN 13201-00Q0G · NISSAN 13201-00QAK · NISSAN 13201-00QAN · NISSAN 13201-1980R · NISSAN 13201-BN700 · SUZUKI 13201-BN700 · MERCEDES-BENZ 607 053 12 00 · RENAULT 77 01 473 184 · DACIA 77 01 473 184 · RENAULT 77 01 476 573 · DACIA 77 01 476 573 · MERCEDES-BENZ A607 053 12 00

Alternatives and compatible parts

STELLOX 01-23302-SX · STELLOX 01-24284-SX · MAHLE 021 VE 31060 000 · IAP QUALITY PARTS 110-13196 · NE 147038001200 · RED-LINE 15NI036 · RED-LINE 15NI037 · OSVAT 1867 · ASAM AUTOMOTIVE 30648 · INTERVALVES 3242.002 · IOTO 50301-12601 · TRW Engine Component 539018 · CORTECO 551867B · COGEFA France 7.01.476.573 · TOPRAN 700 659 · MEC-DIESEL 825220 · MEC-DIESEL 825225 · OSSCA 87162 · Autopumps UK AIV6185 · FAI AutoParts EV94609 · EUROCAMS EVI4910 · MOTIVE IV6185 · FAI AutoParts IV94608 · MV Parts MV V0260 · PATRON PV1499 · FRECCIA R6185/S · FRECCIA R6186/BM · AE V94608 · BGA V991867 · ET ENGINETEAM VI0047 · IPSA VL137400 · WILMINK GROUP WG1016178 · WILMINK GROUP WG1016179 · WILMINK GROUP WG1053042 · WILMINK GROUP WG1053590 · WILMINK GROUP WG1174339 · WILMINK GROUP WG1174340 · WILMINK GROUP WG1202267 · WILMINK GROUP WG1202293 · WILMINK GROUP WG1233071 · WILMINK GROUP WG1233072 · WILMINK GROUP WG1491609 · WILMINK GROUP WG1491610 · WILMINK GROUP WG2018739 · WILMINK GROUP WG2018834 · WILMINK GROUP WG2268949 · WILMINK GROUP WG2269434 · WILMINK GROUP WG2337438

Compatible vehicles

DACIA: DOKKER Kaubik/mikrobuss, DOKKER Mahtuniversaal (KE_), DUSTER (HS_), LODGY (JS_), LOGAN (LS_) · MERCEDES-BENZ: A-CLASS (W176), B-CLASS Sports Tourer (W246, W242), CITAN Kaubik/mikrobuss (W415), CITAN Mahtuniversaal (W415), CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) · NISSAN: ALMERA II (N16), ALMERA II Hatchback (N16), JUKE (F15), MICRA III (K12), NOTE (E11, NE11) · RENAULT: CAPTUR I (J5_, H5_), CLIO II (BB_, CB_), CLIO II Kaubik/luukpära (SB0/1/2_), CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Grandtour (KR0/1_)

Sisselaskeventiil FEBI BILSTEIN 183492

Sisselaskeventiil FEBI BILSTEIN 183492
Article183492
BrandFEBI BILSTEIN
Product groupSisselaskeventiil
EAN4054224834923
Country of originAlbaania
Weight0.069 kg
Pikkus (mm)101
Kaal (kg)0, 048
Sälkude-/aukudearv3
Klapitaldriku läbimõõt (mm)33, 45
Klapisääre läbimõõt (mm)5, 98
5.29€
Availability 62
1
RENAULT13 20 119 80R
DACIA13 20 119 80R
NISSAN13201-00Q0G
NISSAN13201-00QAK
NISSAN13201-00QAN
NISSAN13201-1980R
NISSAN13201-BN700
SUZUKI13201-BN700
MERCEDES-BENZ607 053 12 00
RENAULT77 01 473 184
DACIA77 01 473 184
RENAULT77 01 476 573
DACIA77 01 476 573
MERCEDES-BENZA607 053 12 00
STELLOX01-23302-SX
STELLOX01-24284-SX
MAHLE021 VE 31060 000
IAP QUALITY PARTS110-13196
NE147038001200
RED-LINE15NI036
RED-LINE15NI037
OSVAT1867
ASAM AUTOMOTIVE30648
INTERVALVES3242.002
IOTO50301-12601
TRW Engine Component539018
CORTECO551867B
COGEFA France7.01.476.573
TOPRAN700 659
MEC-DIESEL825220
MEC-DIESEL825225
OSSCA87162
Autopumps UKAIV6185
FAI AutoPartsEV94609
EUROCAMSEVI4910
MOTIVEIV6185
FAI AutoPartsIV94608
MV PartsMV V0260
PATRONPV1499
FRECCIAR6185/S
FRECCIAR6186/BM
AEV94608
BGAV991867
ET ENGINETEAMVI0047
IPSAVL137400
WILMINK GROUPWG1016178
WILMINK GROUPWG1016179
WILMINK GROUPWG1053042
WILMINK GROUPWG1053590
WILMINK GROUPWG1174339
WILMINK GROUPWG1174340
WILMINK GROUPWG1202267
WILMINK GROUPWG1202293
WILMINK GROUPWG1233071
WILMINK GROUPWG1233072
WILMINK GROUPWG1491609
WILMINK GROUPWG1491610
WILMINK GROUPWG2018739
WILMINK GROUPWG2018834
WILMINK GROUPWG2268949
WILMINK GROUPWG2269434
WILMINK GROUPWG2337438