Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

VW 06H 105 561 F · VW 06H 105 561 J · VW 06H 105 561 L · VW 06H 105 591 E · VW 06H 105 591 J · VW 06H 105 591 L

Alternatives and compatible parts

KOLBENSCHMIDT 77 907 600 · WILMINK GROUP WG1020277 · WILMINK GROUP WG1391029 · WILMINK GROUP WG1916505 · WILMINK GROUP WG1916506 · WILMINK GROUP WG2201217 · WILMINK GROUP WG2331647 · FRECCIA MB19-103300 · VW 06H 105 561 F · VW 06H 105 561 J · VW 06H 105 561 L · VW 06H 105 591 E · VW 06H 105 591 J · VW 06H 105 591 L

Compatible vehicles

AUDI: A3 (8P1), A3 Kabriolett (8P7), A3 Sportback (8PA), A4 Allroad B8 (8KH), A4 B8 (8K2) · KTM: X-Bow Kabriolett · SEAT: ALHAMBRA (710, 711), ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), EXEO (3R2), EXEO ST (3R5) · SKODA: OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Universaal (3T5) · VW: AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD), AMAROK Platvorm veoauto/šassii (S1B, S6B, S7B), BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Kabriolett (5C7, 5C8), CC B7 (358)

Väntvõlli laagrite komplekt NE 180050002400

No image
Article180050002400
BrandNE
Product groupVäntvõlli laagrite komplekt
EAN4062086298623
Weight0.26 kg
Laius (mm)15, 50
Võlliläbimõõdule alates (mm)57, 96
kuni võlliläbimõõduni (mm)57, 98
korpuseläbimõõdulealates (mm)63
kuni korpuseläbimõõduni (mm)63, 02
22.02€
Availability 11
1
VW06H 105 561 F
VW06H 105 561 J
VW06H 105 561 L
VW06H 105 591 E
VW06H 105 591 J
VW06H 105 591 L
KOLBENSCHMIDT77 907 600
WILMINK GROUPWG1020277
WILMINK GROUPWG1391029
WILMINK GROUPWG1916505
WILMINK GROUPWG1916506
WILMINK GROUPWG2201217
WILMINK GROUPWG2331647
FRECCIAMB19-103300
VW06H 105 561 F
VW06H 105 561 J
VW06H 105 561 L
VW06H 105 591 E
VW06H 105 591 J
VW06H 105 591 L