Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

IVECO 0 0190 6111 · IVECO 0 0190 6157 · IVECO 0190 6111 · IVECO 0190 6157 · IVECO 190 6111 · IVECO 190 6157 · IVECO 5 0003 8776

Alternatives and compatible parts

BOSCH 0 986 424 044 · BOSCH 0 986 467 590 · KAWE 0056 22 · REMSA 0056.22 · TRUSTING 018.2 · fri.tech. 018.2 · LPR 05P013 · LPR-CN 05P013 · LPR-SA 05P013 · LPR 05P014 · LPR-CN 05P014 · LPR-SA 05P014 · SAMPA 093.775 · BSF 10288 · MGA 103 · AKRON-MALÒ 1050685 · MASTER-SPORT GERMANY 13046069082N-SET-MS · MASTER-SPORT GERMANY 13046069082N-SET-MSP · WEEN 151-1422 · ICER 180671 · RECOFICIAL 180671 · MAXGEAR 19-3073 · MASTER-SPORT GERMANY 202201860 · MASTER-SPORT GERMANY 202201860P · ROADHOUSE 2056.22 · BRECK 21160 00 701 10 · TEXTAR 2116002 · METELLI 22-0016-2 · RED-LINE 27RV002 · EGT 321591EGT

Compatible vehicles

IVECO: DAILY I Kaubik, DAILY I Platvorm veoauto/šassii, DAILY II Kaubik, DAILY II Platvorm veoauto/šassii

Piduriklotsi komplekt, ketaspidur FEBI BILSTEIN 16335

Article16335
BrandFEBI BILSTEIN
Product groupPiduriklotsi komplekt, ketaspidur
Country of originAustria
Weight1.49 kg
Installatsiooni poolEsisild
KontrolltähistusECE R90 Approved
Pikkus (mm)104, 9
Laius (mm)74, 7
Kaal [kg]1, 44
Kulumishoiatus kontaktkoos kulumianduriga
Jämedus/Tugevus 1 (mm)18
15.69€
Out of stock
1
IVECO0 0190 6111
IVECO0 0190 6157
IVECO0190 6111
IVECO0190 6157
IVECO190 6111
IVECO190 6157
IVECO5 0003 8776
BOSCH0 986 424 044
BOSCH0 986 467 590
KAWE0056 22
REMSA0056.22
TRUSTING018.2
fri.tech.018.2
LPR05P013
LPR-CN05P013
LPR-SA05P013
LPR05P014
LPR-CN05P014
LPR-SA05P014
SAMPA093.775
BSF10288
MGA103
AKRON-MALÒ1050685
MASTER-SPORT GERMANY13046069082N-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY13046069082N-SET-MSP
WEEN151-1422
ICER180671
RECOFICIAL180671
MAXGEAR19-3073
MASTER-SPORT GERMANY202201860
MASTER-SPORT GERMANY202201860P
ROADHOUSE2056.22
BRECK21160 00 701 10
TEXTAR2116002
METELLI22-0016-2
RED-LINE27RV002
EGT321591EGT

Frequently bought together