Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

CITROËN/PEUGEOT 0949.F6 · CITROËN/PEUGEOT 753388580

Alternatives and compatible parts

INTERVALVES 3744009 · FAI AutoParts EV95184 · FRECCIA R6725/R · BGA V591702 · AE V95036 · IPSA VL203400 · WILMINK GROUP WG1053740 · WILMINK GROUP WG1016194 · WILMINK GROUP WG1053740 · WILMINK GROUP WG1093646 · WILMINK GROUP WG1344710 · WILMINK GROUP WG1424204 · WILMINK GROUP WG1491527 · WILMINK GROUP WG1888675 · WILMINK GROUP WG2178846 · WILMINK GROUP WG2337472 · Autopumps UK AEV11111 · MOTIVE EV10112 · CITROËN/PEUGEOT 0949.F6 · CITROËN/PEUGEOT 753388580

Compatible vehicles

CITROËN: BERLINGO Kaubik/mikrobuss (B9), BERLINGO MULTISPACE (B9), C3 II (SC_), C3 PICASSO (SH_), C4 GRAND PICASSO I (UA_) · DS: DS 3 (SA_), DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) · MINI: MINI (R56), MINI CLUBMAN (R55), MINI CLUBVAN (R55), MINI COUNTRYMAN (R60), MINI Kabriolett (R57) · PEUGEOT: 2008 I (CU_), 207 (WA_, WC_), 207 CC (WD_), 207 Sedaan, 207 SW (WK_)

Väljalaskeventiil NE 148011000100

No image
Article148011000100
BrandNE
Product groupVäljalaskeventiil
Installatsiooni poolVäljalaskepool
Pikkus (mm)110, 5
MaterjalBimetall
Piirangutega toode/piirangu info 2Klapi hülss tugevdatud
Klapitaldriku läbimõõt (mm)25, 00
Klapisääre läbimõõt (mm)5
4.74€
Out of stock
1
CITROËN/PEUGEOT0949.F6
CITROËN/PEUGEOT753388580
INTERVALVES3744009
FAI AutoPartsEV95184
FRECCIAR6725/R
BGAV591702
AEV95036
IPSAVL203400
WILMINK GROUPWG1053740
WILMINK GROUPWG1016194
WILMINK GROUPWG1053740
WILMINK GROUPWG1093646
WILMINK GROUPWG1344710
WILMINK GROUPWG1424204
WILMINK GROUPWG1491527
WILMINK GROUPWG1888675
WILMINK GROUPWG2178846
WILMINK GROUPWG2337472
Autopumps UKAEV11111
MOTIVEEV10112
CITROËN/PEUGEOT0949.F6
CITROËN/PEUGEOT753388580