Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

MERCEDES-BENZ 9705000403 · MERCEDES-BENZ A9705000403

Alternatives and compatible parts

FRIGAIR 02063011 · AKS DASIS 10650 · BEHR HELLA SERVICE 17838 · BEHR HELLA SERVICE 2200543 · BEHR HELLA SERVICE 2203906 · BEHR HELLA SERVICE 2206441 · VAN WEZEL 31002184 · AKS DASIS 3299367 · HELLA 376721271 · AUTOGAMMA 404336 · NRF 50587 · NISSENS 62794A · MAHLE 70822963 · VALEO 733422 · AKS DASIS 7471600038 · HELLA 8MK376721271 · AKS DASIS 9100134180 · MAHLE CR674000P · MTA D7ME010TT · JDEUS M117049A · AVA Clever Choice ME2184 · FRIGAIR 0206.3011 · REACH 1.41.2338.116 · REACH 1.41.2601.116 · JDEUS 117M49 · EACLIMA 31R45048 · KALE OTO RADYATÖR 369100 · NRF 50587 · NISSENS 67023 · MAHLE CR 674 000P · MAHLE CR 674 000S · AVA Clever Choice HYA2086 · JDEUS M-117049A · PRASCO ME2184 · TitanX RD119016 · WILMINK GROUP WG1721400 · WILMINK GROUP WG2183882 · WILMINK GROUP WG2183883 · REACH 1.41.2338.523 · WILMINK GROUP WG2116302 · MERCEDES-BENZ 9705000403 · MERCEDES-BENZ A9705000403

Radiaator, mootorijahutus AKS DASIS 134180N

Article134180N
BrandAKS DASIS
Product groupRadiaator, mootorijahutus
Weight7.5 kg
Kaal (kg)7, 5
Sisend-Ø (mm)45
Väljalase-Ø (mm)45
pakendi pikkus [cm]91, 9
pakendi laius [cm]68, 3
pakendi kõrgus [cm]15, 2
Jahutusribi materjalAlumiinium
Radiaatori tüüpJahutusribid joodetud
Materjal veekamber (radiaator)Plastik
Netopikkus [mm]569
Netolaius [mm]558
Netosügavus [mm]42
169.36€
Out of stock
1
MERCEDES-BENZ9705000403
MERCEDES-BENZA9705000403
FRIGAIR02063011
AKS DASIS10650
BEHR HELLA SERVICE17838
BEHR HELLA SERVICE2200543
BEHR HELLA SERVICE2203906
BEHR HELLA SERVICE2206441
VAN WEZEL31002184
AKS DASIS3299367
HELLA376721271
AUTOGAMMA404336
NRF50587
NISSENS62794A
MAHLE70822963
VALEO733422
AKS DASIS7471600038
HELLA8MK376721271
AKS DASIS9100134180
MAHLECR674000P
MTAD7ME010TT
JDEUSM117049A
AVA Clever ChoiceME2184
FRIGAIR0206.3011
REACH1.41.2338.116
REACH1.41.2601.116
JDEUS117M49
EACLIMA31R45048
KALE OTO RADYATÖR369100
NRF50587
NISSENS67023
MAHLECR 674 000P
MAHLECR 674 000S
AVA Clever ChoiceHYA2086
JDEUSM-117049A
PRASCOME2184
TitanXRD119016
WILMINK GROUPWG1721400
WILMINK GROUPWG2183882
WILMINK GROUPWG2183883
REACH1.41.2338.523
WILMINK GROUPWG2116302
MERCEDES-BENZ9705000403
MERCEDES-BENZA9705000403