Valdeku tn 120, 11215 Tallinn
E–R 7:00 - 19:00, L-P 7:00 - 16:00
info@aerogroft.ee
+372 534 368 24

OEM numbers

CITROËN 0956.45 (16x) · PEUGEOT 0956.45 (16x)

Alternatives and compatible parts

ELRING 155.750 · GLASER 92657 · GLASER N92657-00 · CORTECO 12027580 · CORTECO 12051831 · GUARNITAUTO 143676-8500 · ELRING 155.750 · CORTECO 19036006 · CORTECO 49472897 · MEC-DIESEL 522831 · AJUSA 57030900 · PAYEN HR5126 · GLASER N92657-00 · BGA VK3398 · FAI AutoParts VSK860 · WILMINK GROUP WG1004279 · WILMINK GROUP WG1084261 · WILMINK GROUP WG1169920 · WILMINK GROUP WG1190915 · WILMINK GROUP WG1225762 · WILMINK GROUP WG1700822 · WILMINK GROUP WG2134489 · WILMINK GROUP WG2202384 · WILMINK GROUP WG2293145 · WILMINK GROUP WG1768708 · MEC-DIESEL 522831 · ELWIS ROYAL 9044210 · CITROËN 0956.45 (16x) · PEUGEOT 0956.45 (16x)

Tihendikomplekt, Klapisäär VICTOR REINZ 12-34439-01

Tihendikomplekt, Klapisäär VICTOR REINZ 12-34439-01
Article12-34439-01
BrandVICTOR REINZ
Product groupTihendikomplekt, Klapisäär
EAN4026634367520
Country of originSaksamaa
Weight0.15 kg
18.2€
Availability 5
1
CITROËN0956.45 (16x)
PEUGEOT0956.45 (16x)
ELRING155.750
GLASER92657
GLASERN92657-00
CORTECO12027580
CORTECO12051831
GUARNITAUTO143676-8500
ELRING155.750
CORTECO19036006
CORTECO49472897
MEC-DIESEL522831
AJUSA57030900
PAYENHR5126
GLASERN92657-00
BGAVK3398
FAI AutoPartsVSK860
WILMINK GROUPWG1004279
WILMINK GROUPWG1084261
WILMINK GROUPWG1169920
WILMINK GROUPWG1190915
WILMINK GROUPWG1225762
WILMINK GROUPWG1700822
WILMINK GROUPWG2134489
WILMINK GROUPWG2202384
WILMINK GROUPWG2293145
WILMINK GROUPWG1768708
MEC-DIESEL522831
ELWIS ROYAL9044210
CITROËN0956.45 (16x)
PEUGEOT0956.45 (16x)